Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin cütlükləri

03.08.2018 | 752 dəfə oxunub

Liqa yolu

"Dinamo” (Minsk, Belarus) – "Zenit” (Rusiya)

UFA (Rusiya) – "Proqres” (Lüksemburq)

"Vitess” (Hollandiya) – "Bazel” (İsveçrə)

"Zarya” (Ukrayna) – "Braqa” (Portuqaliya)

"Mariupol” (Ukrayna) – "Bordo” (Fransa)

"Siqma” (Çexiya) – "Kayrat” (Qazaxıstan)

"Başakşehir” (Türkiyə) – "Bernli” (İngiltərə)

"Sevilya” (İspaniya) – "Jalgiris” (Litva)

"Leyptsiq” (Almaniya) – "Universitatya” (Rumıniya)

"Hapoel” (Hayfa, İsrail) – "Atalanta” (İtaliya)

"Pyunik” (Ermənistan) – "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)

"Hibernian” (Şotlandiya) – Mölde (Norveç)

"Şturm” (Avsriya) – AEK (Kipr)

"Trençin” (Slovakiya) – "Feyenoord” (Hollandiya)

"Beşiktaş” (Türkiyə) – LASK (Avstriya)

"Apollon” (Kipr) – "Dinamo” (Brest, Belarus)

"Yagelloniya” (Polşa) – "Gent” (Belçika)

"Spartak” (Serbiya) – "Bröndbü” (Danimarka)

"Genk” (Belçika) – "Lex” (Polşa)

"Olimpiakos” (Yunanıstan) – Lütsern (İsveçrə)

"Sarsporq” (Norveç) – "Rieka” (Xorvatiya)

"Reyncers” ("Şotlandiya”) – "Maribor” (Sloveniya)

"Norşellann” (Danimarka) – "Partizan” (Serbiya)

"Slovan” (Slovakiya) – "Rapid” (Avstriya) 

"Hayduk” (Xorvatiya) – "Styaua” (Rumıniya)

MOİK (Bolqarıstan) – "Kopenhagen” (Danimarka)


Çempionlar yolu

"Ludoqorets” (Bolqarıstan) – "Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)

"Legiya” (Polşa) – "Düdelanj” (Lüksemburq)

"Alaşkert” (Ermənistan) – ÇFR (Rumıniya)

"Olimpiya” (Sloveniya) – HİK (Finlandiya)

"Şerif” (Moldova) – "Valyur” (İslandiya)

"Kork Siti” (İrlandiya) – "Rusenborq” (Norveç)

"Spartak” (Latviya) – "Suduva” (Litva)

TNS (Uels) – Müdtyullann (Danimarka)

"Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) – APOEL (Kipr)

"Torpedo” (Gürcüstan) – "Kukesi” (Albaniya)


3-cü təsnifat mərhələsinin oyunları avqustun 9-da və 16-da keçiriləcək.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

13.12.2018

21:41  "Qarabağ" "Arsenal" səfərində - Yenilənir

13:19  "Real"ın məğlubiyyəti VİDEO

13:16  "Ayaks" - "Bavariya" VİDEO

12.12.2018

11:25  "Srvena Zvezda" - PSJ 1:4 VİDEO

11.12.2018

12:29  1/4final mərhələsinin püşkü - Ölkə kuboku

10.12.2018

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 10 8 1 1 20-7 25  
2. Qarabağ 10 6 2 2 17-11 20  
3. Səbail 10 5 2 3 12-11 17  
4. Sabah 10 5 1 4 9-11 16  
5. Qəbələ 10 3 3 4 14-14 12  
6. Sumqayıt 10 3 2 5 10-13 11  
7. Keşlə 10 1 3 6 8-14 6  
8. Zirə 10 1 2 7 7-16 5  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi