3-cü turun təyinatları - Birinci divizion

12.09.2018 | 497 dəfə oxunub

Azərbaycan I Divizionunda III turun bütün təyinatları müəyyənləşib.

13 sentyabr (cümə axşamı)

Qaradağ Lökbatan” – “Keşlə-2”

Hakimlər: Səbuhi Bayramov, Pərvin Talıbov, Aleksandr Musatkin, Emin Nağıbəyov

Lökbatan Olimpiya Kompleksinin stadionu


Turan Tovuz”- MOİK

Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, İsgəndər Əliyev, Rahin Heybətov, Sərxan İsmayılov

Tovuz şəhər stadionu


Şüvəlan” – “Ağsu”

Hakimlər: Orxan Məmmədov, Azər Əsgərov, Eyyub İbrahimov, Bəxtiyar Gözəlov

AZAL Arena” (CBC Sport/ canlı)


14 sentyabr (cümə)

Sabah-2” – “Zaqatala”

Hakimlər: Elgün Hüseynov, Hüseyn Əsgərov, Samir Hacıyev, Elçin Abdullayev

Binə qəsəbə stadionu


Kəpəz” – “Neftçi-2”

Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Roman Vasilyev, Elxan Əsgərzadə, 


Zirə-2” – “Qarabağ-2

Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Elmin Süleymanov, Kənan Məlikov, Rauf Allahverdiyev

“AZAL Arena”


“Sumqayıt-2” – “Səbail-2”

Hakimlər: Alik Yunusov, Teymur Teymurov, Elnur Ağayev, Xalid Quliyev

Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu

Turun bütün oyunları saat 16:00-da başlanacaq.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

21.01.2019

03:18  "Napoli" - "Latsio" 2:1 VİDEO

20.01.2019

13:02  "Qarabağ"ın qələbəsi VİDEO

03:48  "Roma" - "Torino" 3:2 VİDEO

03:47  "Selta" - "Valensiya" 1:2 VİDEO

03:39  "Hueska" - "Atletiko" 0:3 VİDEO

02:39  "Real" - "Sevilya" 2:0 VİDEO

01:26  PSJ - "Genqam" 9:0 VİDEO

00:27  "Arsenal" - "Çelsi" 2:0 VİDEO

19.01.2019

14:11  AFFA öz sisteminə qayıtdı - Üç milli ləğv olundu

12:13  "Neftçi"nin qələbəsi VİDEO

18.01.2019

15:50  "Qarın çıxarmamaq üçün oynayıram" - Keçmiş "Xəzər Lənkəran"lı

17.01.2019

11:39  "Sabah"ın heç-heçəsi VİDEO

16.01.2019

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 10 8 1 1 20-7 25  
2. Qarabağ 10 6 2 2 17-11 20  
3. Səbail 10 5 2 3 12-11 17  
4. Sabah 10 5 1 4 9-11 16  
5. Qəbələ 10 3 3 4 14-14 12  
6. Sumqayıt 10 3 2 5 10-13 11  
7. Keşlə 10 1 3 6 8-14 6  
8. Zirə 10 1 2 7 7-16 5  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi