"Qəbələ" uduzdu - YENİLƏNİB

07.11.2018 | 738 dəfə oxunub

"Qəbələ"nin 19 yaşadək futbolçulardan ibarət komandası UEFA Gənclər Liqasında növbəti oyununu keçirəcək.

Stadium.az xəbər verir ki, Çempionlar yolunda mübarizə aparan “qırmızı-qaralar” bu gün doğma meydanda Almaniya çempionu “Herta” ilə qarşılaşacaq. Matç saat 17:00-da başlayacaq.

Komandalar arasında cavab oyunu isə üç həftə sonra – noyabrın 28-də Berlində baş tutacaq. Qalib komanda pley-off mərhələsinə yüksələcək.

 “Qəbələ” I mərhələdə Moldova “Şerfi”ini mübarizədən kənarlaşdırıb – 1:1, 3:1.


UEFA Gənclər Liqası
Çempionlar yolu
II mərhələ, ilk oyun

7 noyabr


17:00. “Qəbələ” – “Herta” (Almaniya) 1-3
Hakimlər: 
Daniyar Saxi, Rustam Matyakubov, Maral Abdikerov (hamısı Qazaxıstan), İnqilab Məmmədov (Azərbaycan)
UEFA nümayəndəsi: Anna Aleksandra Raspopoviç (Monteneqro)
Hakim-inspektor: Frits Ştuxlik (Azərbaycan)
Qəbələ şəhər stadionu



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

26.03.2019

00:32  Türkiyə - Moldova - 4:0 VİDEO

25.03.2019

00:17  Uels – Slovakiya - 1:0 VİDEO

24.03.2019

02:08  İsveç - Rumıniya - 2:1 VİDEO

02:06  İspaniya - Norveç - 2:1 VİDEO

01:53  Braziliya - Panama 1:1 VİDEO

01:48  Meksika - Çili 3:1 VİDEO

01:30  "Liverpul" - "Milan" 3:2 VİDEO

23.03.2019

15:25  Millimiz məğlub oldu - YENİLƏNİB

02:10  Argentina - Venesuela 1:3 VİDEO

02:07  Moldova – Fransa - 1:4 VİDEO

00:32  Yaponiya - Ekvador 0:1 VİDEO

22.03.2019

23:44  ABŞ - Ekvador - 1:0 VİDEO

12:58  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

01:46  Belçika - Rusiya - 2:1 VİDEO

21.03.2019

22:32  Xorvatiya - Azərbaycan - START HEYƏTLƏR
   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 10 8 1 1 20-7 25  
2. Qarabağ 10 6 2 2 17-11 20  
3. Səbail 10 5 2 3 12-11 17  
4. Sabah 10 5 1 4 9-11 16  
5. Qəbələ 10 3 3 4 14-14 12  
6. Sumqayıt 10 3 2 5 10-13 11  
7. Keşlə 10 1 3 6 8-14 6  
8. Zirə 10 1 2 7 7-16 5  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi