Qurban Qurbanov milli komandandanın heyətini açıqladı

12.11.2018 | 2173 dəfə oxunub

UEFA Millətlər Liqası çərçivəsində noyabrın 17-də Bakı Olimpiya Stadionunda Farer adaları, 20-də isə səfərdə Kosovo yığması ilə qarşılaşacaq millimizin heyəti açıqlanıb.

Stadium.az xəbər verir ki, baş məşqçi Qurban Qurbanov 24 futbolçuya dəvət göndərib. "Neftçi"nin hücumçusu Mirabdulla Abbasov ilk dəfə yığmaya dəvət alıb. 

Qapıçılar: Kamran Ağayev (“Keşlə”), Səlahət Ağayev (“Neftçi”), Emil Balayev (“Səbail”)


Müdafiəçilər: Maksim Medvedev, Bədavi Hüseynov, Rahil Məmmədov (hamısı “Qarabağ”), Şəhriyar Əliyev (“Sumqayıt”), Təmkin Xəlilzadə, Urfan Abbasov (hər ikisi “Qəbələ”), Tural Axundov (“Neftçi”), Pavlo Paşayev (“Aleksandriya”, Ukrayna)


Yarımmüdafiəçilər: Qara Qarayev, Araz Abdullayev (hər ikisi “Qarabağ”), Emin Mahmudov (“Neftçi”), Əfran İsmayılov (“Sumqayıt”), Rahid Əmirquliyev (“Səbail”), Cavid İmamverdiyev (“Sabah”), Riçard Almeyda (“Astana”, Qazaxıstan), Dmitri Nazarov (“Erzgebirge”, Almaniya)


Hücumçular: Mahir Mədətov (“Qarabağ”), Mirabdulla Abbasov (“Neftçi”), Ramil Şeydayev (“Krılya Sovetov”, Rusiya), Rüfət Dadaşov (“Proysen”, Almaniya), Ruslan Qurbanov (“Səbail”).



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

22.02.2020

23:41  "Spal" - "Yuventus" - 1:2 VİDEO

16:06  "Keşlə” - "Zirə" - HEYƏTLƏR

14:05  "Qəbələ" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

11:19  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

21.02.2020

12:41  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

03:39  APOEL - "Bazel" - 0:3 VİDEO

03:22  "Bayer" - "Portu" - 2:1 VİDEO

02:07  ÇFR - "Sevilya" - 1:1 VİDEO

02:01  "Xetafe" - "Ayaks" - 2:0 VİDEO

20.02.2020

19.02.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ