AFFA Əliyar Ağayevi I diviziona göndərdi

11.02.2019 | 683 dəfə oxunub

Azərbaycan I Divizionda XV turun oyunları üçün təyinatlar açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, bəzi Premyer Liqa hakimləri də aşağı dəstəyə göndərilib.

İnqilab Məmmədov burada baş hakim funksiyasını yerinə yetirəcək. FİFA referisi Əliyar Ağayev və Orxan Məmmədov isə dördüncü hakim olacaq.

I divizion, XV tur

14 fevral (cümə axşamı)

“Zaqatala” – “Sabah-2”

Hakimlər: Namiq Bəkirov, Qəzənfər Məmmədov, Səbuhi Əmrahov, Rəşad Əhmədov

Zaqatala şəhər stadionu

“Neftçi-2” – “Kəpəz”

Hakimlər: Nahid Xasıyev, Akif Əmirəli, Cəmil Quliyev, Əliyar Ağayev

“ASK Arena”

15 fevral (cümə)

“Keşlə-2” – “Qaradağ Lökbatan”

Hakimlər: Rövşən Rəcəbov, Cavanşir Yusifov, Taleh Məmmədov, Kamal Umudlu

“ASK Arena”

MOİK – “Turan Tovuz”

Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Rahil Ramazanov, Ruslan Quliyev, İslam Məmmədov

Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu

“Ağsu” – “Şüvəlan”

Hakimlər: Vüqar Həsənli, Elşad Abdullayev, Elmin Süleymanov, Orxan Məmmədov

Ağsu şəhər stadionu

“Səbail-2” – “Sumqayıt-2”

Hakimlər: Nail Nağıyev, Vüqar Bayramov, Səbuhi Soltanov, Nicat İsmayıllı

“Bayıl Arena”

Bütün görüşlər saat 15:00-da başlayacaq.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

22.04.2019

00:38  "Real" - "Atletik" - 3:0 VİDEO

21.04.2019

20.04.2019

19.04.2019

18:02  "Sabah" "Neftçi" -HEYƏTLƏR

15:31  "Qəbələ" - "Zirə" -HEYƏTLƏR

18.04.2019

18:11  "Qarabağ" - "Keşlə" - HEYƏTLƏR

15:50  "Sumqayıt" - "Səbail" - HEYƏTLƏR

17.04.2019

16.04.2019

20:33  İK-a çərimələri açıqladı - Monroz cəzasız qaldı

20:19  Turun rəmzi komandası - Foto

15.04.2019

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 10 8 1 1 20-7 25  
2. Qarabağ 10 6 2 2 17-11 20  
3. Səbail 10 5 2 3 12-11 17  
4. Sabah 10 5 1 4 9-11 16  
5. Qəbələ 10 3 3 4 14-14 12  
6. Sumqayıt 10 3 2 5 10-13 11  
7. Keşlə 10 1 3 6 8-14 6  
8. Zirə 10 1 2 7 7-16 5  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi