"Neftçi" Avropa Liqasının 1-ci təsnifat mərhələsi oyunlar üçün iştirak ərizəsi

06.07.2019 | 2599 dəfə oxunub

"Neftçi" Avropa Liqasının 1-ci təsnifat mərhələsi çərçivəsində Moldovanın “Speranta” klubu ilə keçiriləcək oyunlar üçün iştirak ərizəsini UEFA-ya təqdim edib. Stadium.Az paytaxt klubunun mətbuat xidmətinə istinadən xəbər verir ki, ərizədə 24 futbolçu yer alıb:

Qapıçılar: 1. Səlahət Ağayev, 12. Kamran İbrahimov, 30. Aqil Məmmədov;

Müdafiəçilər: 3. Mamadu Mbodj, 5. Anton Krivotsyuk, 6. Voyislav Stankoviç, 18. Tural Axundov, 25. Kirilo Petrov, 26. Ömər Buludov, 51. Mehmet Serin, 85. Şöhrət Yusifov;

Yarımmüdafiəçilər: 7. Namiq Ələsgərov, 8. Emin Mahmudov, 10. Dario Federiko, 11. Vangelis Platellas, 17. Rəhman Hacıyev, 28. Stiven Jozef-Monroz, 33. Turan Vəlizadə, 36. Mamadu Kane, 37. Vüsal Əsgərov, 80. İsmayıl Zülfüqarlı, 93. Soni Mustivar;

Hücumçular: 9. Baqali Dabo, 19. Rauf Əliyev.

“Neftçi”nin “Speranta” ilə ilk oyunu iyulun 11-də “Zimbru” stadionunda, cavab matçı isə ayın 18-də Bakıdakı 8-ci km stadiounda keçiriləcək. Hər iki görüşə Bakı vaxtı ilə saat 21:00-da start veriləcək.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

12.07.2020

01:22  "Breşia" - "Roma" - 0:3 VİDEO

11.07.2020

14:03  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

01:58  "Real" - "Alaves" - 2:0 VİDEO

10.07.2020

09.07.2020

08.07.2020

12:44  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

00:54  "Lecce" - "Latsio" - 2:1 VİDEO

07.07.2020

13:11  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

06.07.2020

13:29  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

02:16  "Napoli" - "Roma" - 2:1 VİDEO

05.07.2020

22:48  "Atletik" - "Real" - 0:1 VİDEO

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 20 13 6 1 34-7 45  
2. Neftçi 20 10 7 3 34-14 37  
3. Keşlə 20 8 6 6 27-21 30  
4. Zirə 20 6 5 9 25-37 23  
5. Sumqayıt 20 6 5 9 24-31 23  
6. Sabah 20 5 6 9 19-27 21  
7. Səbail 20 5 5 10 16-30 20  
8. Qəbələ 20 5 4 11 15-35 19  
21.06Zirə ---Neftçi
21.06Sabah ---Keşlə
21.06Qarabağ ---Qəbələ
21.06Sumqayıt ---Səbail
21.06Qarabağ -Qəbələ
21.06Sumqayıt -Səbail
21.06Zirə -Neftçi
21.06Sabah -Keşlə