U-17-nin heyəti açıqlanıb

24.08.2019 | 428 dəfə oxunub

Avqustun 24-dən 31-dək Ukraynanın Kiyev şəhərində təşkil olunacaq beynəlxalq turnirdə (Viktor Bannikov turniri) iştirak edəcək 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının heyəti açıqlanıb. 

Stadium.Az xəbər verir ki, turnirində Ukrayna, Latviya və İsrail komandaları ilə birgə A qrupunda mübarizə aparacaq yığmaya 21 futbolçu dəvət olunub: 

1 Eldar Tağızadə – Fundacion Marcet (İspaniya)

2 Amin Ramazanov – Lokomotiv (Moskva, Rusiya)

3 Rəşad Həsənov – Keşlə

4 Cəlal Hüseynov – Zirə

5 Raqib Abışov – Sabah

6 Samir Həsənov – Rubin (Kazan, Rusiya)

7 Nikita Pesotski – Çertanovo (Moskva, Rusiya)

8 Ülvi Mədətov – Qəbələ

9 Zöhrab Əsədov – Qarabağ

10 Mirəli Əhmədov – Neftçi

11 Nihad Cəfərov – Neftçi

12 Rauf Rüstəmli – Qəbələ

13 Əbil Əbilov – Keşlə

14 Vüsal Qəmbərov – Sabah

15 Musa Musazadə – Qarabağ

16 Arif Məmmədov – Səbail

17 Vüsal Əliyev – Zirə

18 Kamal Kazımov – Keşlə

19 Nurəli Nurəliyev – Zirə

20 Mirmövsüm Canıyev – Qarabağ

21 Rəvan Nağıyev – Neftçi

Azərbaycan millisi ilk oyununu İsrailə qarşı keçirəcək:

26 avqust, saat 17:00 (Bakı vaxtı ilə 18:00)

Azərbaycan – İsrail

27 avqust, saat: 17:00 (Bakı vaxtı ilə 18:00)

Ukrayna – Azərbaycan

29 avqust, saat 17:00 (Bakı vaxtı ilə 18:00)

Latviya – Azərbaycan

30 avqust, saat 15:00 və ya 17:00 (Bakı vaxtı ilə 16:00 və ya 18:00)

A1-B1 / A2-B2 / A3-B3 / A4-B4



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

17.09.2019

12:17  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

16.09.2019

11:47  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

15.09.2019

23:05  Roberto Bordin: "Buna məcbur idim" - MÜSAHİBƏ

22:35  "Roma" - "Sassuolo" - 4:2 VİDEO

19:44  “Qarabağ” – “Neftçi” -HEYƏTLƏR

17:24  "Keşlə" – “Səbail” -HEYƏTLƏR

11:18  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

14.09.2019

23:23  PSJ - "Strasburq" - 1:0 VİDEO

19:28  “Sabah” – “Qəbələ” - HEYƏTLƏR

17:27  "Real" - "Levante" - 3:2 VİDEO

17:26  “Sumqayıt” – “Zirə” - HEYƏTLƏR

11:49  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

13.09.2019

12.09.2019

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 26 16 7 3 59-19 60  
2. Qarabağ 26 18 6 2 47-22 55  
3. Səbail 26 12 5 9 33-29 41  
4. Qəbələ 26 9 9 8 30-29 36  
5. Sabah 26 7 6 13 20-37 27  
6. Zirə 26 6 7 13 24-39 25  
7. Sumqayıt 26 6 5 15 22-42 23  
8. Keşlə 26 5 5 16 24-41 20  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi