"Qarabağ" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

02.03.2021 | 642 dəfə oxunub

“Qarabağ”: 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 55. Bədavi Hüseynov, 5. Maksim Medvedev (k), 30.Abbas Hüseynov, 2. Qara Qarayev,  6. Patrik Andrade, 44. Elvin Cəfərquliyev, 10. Abdullah Zubir, 19. Filip Ozobiç, 9. Xayme Romero, 11. Mahir Emreli

Ehtiyat oyunçular: 12. Emil Balayev, 94. Ayhan Arazlı, 7. Kvabena Ovusu, 8. Uroş Matiç, 18. İsmayıl İbrahimli, 27. Toral Bayramov, 21. Rauf Hüseynli, 29. Zamiq Əliyev

“Qəbələ”:
 1. Anar Nəzirov (k), 74. Yusif Nəbiyev, 28. Murad Musayev, 99. Ceyms Adeniyi, 77. Merab Qiqauri, 32. Nikolas Raysel, 13. Yurgen Qoxa, 26. Stefan Vukçeviç, 2. Vinko Medimoreç, 10. Rövlan Muradov, 71. Rüfət Əhmədov

Ehtiyat oyunçular: 94. Tərlan Əhmədli, 11. Asif Məmmədov, 5. Rasim Ramaldanov, 70. Ülvi İsgəndərov, 4. Sadiq Quliyev, 7. Roman Hüseynov, 9. Ehtiram Şahverdiyev, 17. Yaovi Akakpo, 20. Faiq Hacıyev, 55. İdris İnqilablı



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

18.04.2021

11:05  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

17.04.2021

19:30  "Neftçi" - "Zirə" - HEYƏTLƏR

17:18  “Keşlə” - “Sabah” - HEYƏTLƏR

11:35  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

16.04.2021

19:30  “Sumqayıt” –“Qəbələ” - HEYƏTLƏR

17:19  “Səbail” – “Qarabağ” - HEYƏTLƏR

11:53  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

15.04.2021

11:39  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

14.04.2021

11:37  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

02:42  PSJ - "Bavariya" - 0:1 VİDEO

02:40  "Çelsi" - "Porto" - 0:1 VİDEO

00:54  ÇL: "Çelsi" və PSJ yarımfinalda - YENİLƏNİB

13.04.2021

11:24  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

12.04.2021

11:16  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
   
  O Q H M T-f X
1. Sumqayıt 4 2 1 1 6-4 7  
2. Sabah 3 2 1 0 5-2 6  
3. Neftçi 3 2 0 1 4-4 6  
4. Keşlə 3 1 2 0 1-0 5  
5. Qarabağ 4 1 2 1 5-4 5  
6. Zirə 3 1 1 1 3-4 4  
7. Qəbələ 3 0 2 1 1-4 2  
8. Səbail 3 0 0 3 3-6 0  
27.09Neftçi ---Qəbələ
26.09Səbail ---Sabah
26.09Keşlə ---Zirə
25.09Sumqayıt 2-2Qarabağ
02.10Səbail -Keşlə
03.10Qəbələ -Sumqayıt
03.10Zirə -Neftçi
04.10Qarabağ -Səbail