Liqalarda VIII turun oyunları olacaq

07.12.2012 | 2723 dəfə oxunub

AFFA-nın U-11 Liqası, "Coca-Cola U-13 Liqası" və U-14 Liqasında VIII turun oyunları keçiriləcək. Təqvimi diqqətinizə çatdırırıq:
 
U-11 LİQASI
Paytaxt
"Dalğa Arena", ehtiyat meydança
VIII tur
8 dekabr
14:00. Bakı FK - Rəvan FK                      
14:00. Neftçi PFK - Vətən RİOEUG                      
14:40. İnter PİK - Qarabağ FK
 
Şimal regionu
Quba  Olimpiya İdman Kompleksi
VIII tur
8 dekabr
16:00. Xızı - Xaçmaz
16:40. Xudat (Xaçmaz) – Şahdağ (Qusar)                    
16:40. ŞKGB – UGİM (Siyəzən)
                                                 
Sumqayıt şəhəri, "İnşaatçılar" təlim-məşq bazası.
VIII tur
9 dekabr
14:00. UGİM-1 (Sumqayıt) - Məktəbli (Sumqayıt)                            
14:40. Sumqayıtspor PFK - Təhsil (Sumqayıt)                   
14:40. Sumqayıt PFK – İOEUGİM (Sumqayıt)               
                            
Cənub regionu
Lənkəran şəhər UGİM-in stadionu
VIII tur
8 dekabr                      
13:00. TİM (Lənkəran) - Astara                                      
13:40. Xəzər-92 (Lənkəran) - Xəzər-Lənkəran FK
                           
Cəlilabad şəhər stadionu
VIII tur
9 dekabr                      
13:00. R.S.İ Real FK (Masallı) – Muğan PFK (Salyan)                                      
13:40. Məhsul (Cəlilabad) – UGİM (Neftçala)
 
Mərkəz regionu
Ağsu şəhər stadionu
VIII tur
8 dekabr      
13:00. UGİM (Ağsu) - Şirvan                                       
13:40. Göyçay OİK – Uğur (Ucar)
 
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
VIII tur
9 dekabr      
11:00. UGİM(Saatlı) - Sabirabad                      
11:40. MKT-Araz(İmişli) - Kərimbəyli(Füzuli)                      
11:40. Füzuli - UGİM(Beyləqan)
 
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
VIII tur
9 dekabr       
15:00. Rabitəçi (Yevlax) - Ağdam FK
15:00. UGİM (Yevlax) – UGİM (Mingəçevir)
15:40. UGİM (Bərdə) - Naftalan
15:40. UGİM (Ağcabədi) – UGİM (Top-Qapı)
                                                   
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
VIII tur
8 dekabr           
13:00. Qəbələ FK - Daşqın FK (Zaqatala)
13:00. UGİM (İsmayıllı) – UGİM (Qax)
13:40. UGİM (Oğuz) – UGİM (Qəbələ)
13:40. Simurq PFK – Gİİ (Qəbələ)
 
Qərb regionu
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
VIII tur
8 dekabr    
13:00. RİOEUGİM (Ağstafa) – UGİM (Tovuz)                      
13:40. UGİM (Ağstafa) – UGİM (Qazax)                 
13:40. Turan PFK - Ağstafa Gəncləri
 
Gəncə regionu
Göygöl şəhər stadionu
VIII tur
9 dekabr    
14:00. Ümid TİM (Gəncə) – TİM (Gəncə)                             
14:40. Lokomotiv (Gəncə) – UGİM (Göy-Göl)                   
14:40. Metallurq UGİM-2 (Gəncə) – Toxucu (Gəncə)
 
"COCA-COLA U-13 LİQASI"
Paytaxt
"Dalğa Arena", ehtiyat meydança
VIII tur
9 dekabr
10:00. Neftçi PFK - Bakı Kəndləri
10:00. Roil - Hövsan OFK
11:00. İnter PİK - Gİİ (Xətai)
11:00. AZAL PFK - Əlincə FK (Masazır)
12:00. Sahil M-319 - Bakı 008 PFK                 
12:00. Rəvan FK - Qızıl Əlcək
13:00. Sərhədçi - Qarabağ FK
13:00. Bakı - Səbail
                                                                                         
Şimal regionu
Quba  Olimpiya İdman Kompleksi
VIII tur
8 dekabr
14:00. Şahdağ (Qusar) - ŞKGB
14:00. Xızı - Xaçmaz
15:00. Quba OK - Çıraq Qala (Şabran)                   
15:00. Xudat (Xaçmaz) - Yalama (Xaçmaz)
16:00. UGİM (Quba) - Neftçi İSM-Siyəzən
 
Sumqayıt şəhəri, "İnşaatçılar" təlim-məşq bazası.
VIII tur
9 dekabr
13:00. UGIM-1 (Sumqayıt) - Sumqayıtspor                      
13:00. Təhsil Sumqayıt - İOEUGİM (Sumqayıt)                      
14:00. Sumqayıt PFK - Babək (Sumqayıt)
                                  
Cənub regionu
Lənkəran şəhər UGİM-in stadionu
VIII tur
8 dekabr                      
12:00. Xəzər-Lənkəran FK - Xəzər-92 (Lənkəran)                      
12:00. UGİM (Lənkəran) - Astara
13:00. Dalğa FK (Lənkəran) - Boladı bələdiyyəsi
 
Cəlilabad şəhər stadionu
VIII tur
9 dekabr                      
12:00. Masallı - UGIM (Neftçala)                      
12:00. UGİM (Biləsuvar) - Məhsul Cəlilabad                      
13:00. Muğan PFK - UGİM Masallı
 
Mərkəz regionu
Ağsu şəhər stadionu
VIII tur
8 dekabr      
12:00. Qobustan - Uğur (Ucar)                      
12:00. Şirvan - UGİM (Ağsu)                      
13:00. Göyçay OİK - UGİM (Şamaxı)
 
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
VIII tur
9 dekabr     
10:00. MKT-Araz - Kərimbəyli (Füzuli)                      
10:00. UGİM Saatlı - Füzuli                      
11:00. Sabirabad - UGİM Beyləqan
 
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
VIII tur
9 dekabr       
13:00. UGİM (Mingəçevir) - UGİM (Tərtər)                  
13:00. UGİM (Ağcəbədi) - UGİM (Top-Qapı)
14:00. UGİM (Bərdə) - Naftalan                  
14:00. Rabitəçi (Yevlax) - Ağdam FK
 
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
VIII tur
8 dekabr           
10:00. Təhsil (Oğuz) - Simurq PFK (Zaqatala)                            
10:00. UGİM Şəki - Daşqın FK ( Zaqatala)                                
11:00. Qəbələ FK - GII (Qəbələ)                                    
11:00. UGİM Balakən - UGİM Ağdaş                                    
12:00. UGİM İsmayıllı - UGİM Qax                                   
12:00. UGİM Oğuz - UGİM (Zaqatala)
 
Qərb regionu
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
VIII tur
8 dekabr    
12:00. Turan (Tovuz) - RİOEUGİM (Ağstafa)                      
12:00. Şəmkir - UGİM (Tovuz)
13:00. UGİM (Ağstafa) - UGİM (Qazax)
 
Gəncə regionu
Göygöl şəhər stadionu
VIII tur
9 dekabr    
12:00. TİM (Gəncə) - Toxucu
12:00. Kəpəz PFK - Arzu UGİM-1
13:00. Gülüstan-Viator (Gəncə) - Qoşqar UGİM-2
13:00. UGIM (Göygöl) - Gənclərbirliyi
14:00. Gənclik F.T. Gimnaziya - Çinar Siti
 
U-14 LİQASI
Paytaxt
" Dalğa Arena", ehtiyat meydançası
VIII tur
9 dekabr
10:00. Binə - Bakı Kəndləri
11:00. Neftçi PFK - ROİL
12:00. Qarabağ FK - Vətən RİOEUG
13:00. Laçın - AZAL PFK
14:00. Bakı FK - Rəvan FK
15:00. İnter PİK - Neftçi İSM
                                                                                         
Şimal regionu
Quba  Olimpiya İdman Kompleksi
VIII tur
8 dekabr
09:00. ŞKGB (Quba,Qusar,Xaçmaz) - Çıraq Qala (Şabran)
10:00. Şahdağ (Qusar)- Şirvanovka FK
11:00. Xaçmaz - Xudat
12:00. UGİM (Quba) - Yalama
13:00. Quba OK - Neftçi İSM-Siyəzən
 
Sumqayıt şəhəri, "İnşaatçılar" təlim-məşq bazası
VIII tur
9 dekabr
09:00. Sumqayıtspor PFK - Sumqayıt PFK
10:00. Təhsil (Sumqayıt) - Məktəbli (Sumqayıt)
11:00. Babək (Sumqayıt) - Corat
12:00. Abşeron (Xırdalan) - Xəzri (Sumqayıt)
                                  
Cənub regionu
Lənkəran şəhər UGİM-in stadionu
VIII tur
8 dekabr                      
09:00. Xəzər-Lənkəran FK - Lerik          
10:00. UGİM (Lənkəran)- Astara             
11:00. TİM (Lənkəran)- Dinamo (Yardımlı)
 
Cəlilabad şəhər stadionu
VIII tur
9 dekabr                       
09:00. Məhsul (Cəlilabad)- UGIM (Biləsuvar)             
10:00. Masallı - Xəzər-92 (Masallı)             
11:00. Muğan PFK - UGIM (Neftçala)
 
Mərkəz regionu
Ağsu şəhər stadionu
VIII tur
8 dekabr      
09:00. Qobustan - UGIM (Ağsu)
10:00. Göyçay OK - Kürdəmir
11:00. Şirvan - UGIM (Şamaxı)
 
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
VIII tur
9 dekabr     
10:00. MKT-Araz - Kərimbəyli (Füzuli)              
11:00. UGİM (Saatlı)- Horadiz (Füzuli)              
12:00. Füzuli - UGİM (Beyləqan)
 
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
VIII tur
9 Dekabr       
09:00 UGİM (Mingəçevir)- UGİM (Top-Qapı)                                            
10:00 UGIM (Yevlax)- Ağdam FK      
11:00 UGIM (Ağcabədi)- UGİM (Tər-Tər)
12:00 UGİM (Bərdə)- Naftalan
 
Qəbələ rayonu, Mərkəzi stadionunun ehtiyyat meydançası
VIII tur
8 dekabr           
10:00. Simurq FK-UGİM Ağdaş
11:00. Qəbələ-UGİM Qax
12:00. UGİM Oğuz-UGİM Balakən
 
Qərb regionu
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
VIII tur
8 dekabr    
09:00. Şəmkir-RİOEUGİM (Ağstafa)
10:00. Turan PFK-UGİM (Tovuz)
11:00 UGİM Qazax-UGİM (Ağstafa)
 
Gəncə regionu
Göygöl şəhər stadionu
VIII tur
9 dekabr    
09:00. Kəpəz PFK-Lokomotiv (Gəncə)
10:00. TİM (Gəncə)-Gənclərbirliyi (Gəncə)
11:00. Çinar TİM (Gəncə)-Ağrıdağ UGİM-2



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

03.06.2020

02.06.2020

01.06.2020

12:12  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

30.05.2020

21:35  Depay sağalıb

29.05.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ