Liqalarda IX turun oyunları keçiriləcək

14.12.2012 | 2969 dəfə oxunub

AFFA-nın U-11 Liqası, "Coca-Cola U-13 Liqası" və U-14 Liqasında IX turun oyunları keçiriləcək. Təqvimi diqqətinizə çatdırırıq:
 
U-11 LİQASI
Paytaxt
"Dalğa Arena", ehtiyat meydança
IX tur
15 dekabr
14:00. Rəvan FK - Qarabağ FK                   
14:00. Bakı FK - Neftçi PFK
14:40. Vətən RİOEUG - İnter PİK
 
Şimal regionu
Quba  Olimpiya İdman Kompleksi
IX tur
15 dekabr
16:00. Xızı – Xudat (Xaçmaz)                                 
16:40. Şahdağ (Qusar) - ŞKGB                     
16:40. Xaçmaz – UGİM (Siyəzən)
 
Sumqayıt, "İnşaatçılar" təlim-məşq bazası
IX tur
16 dekabr
14:00. Məktəbli (Sumqayıt) – İOEUGİM (Sumqayıt)                                
14:40. Təhsil (Sumqayıt) - Sumqayıt PFK                     
14:40. UGİM-1 (Sumqayıt) - Sumqayıtspor PFK
                                  
Cənub regionu
Lənkəran, UGİM-in stadionu
IX tur
15 dekabr                      
13:00. Xəzər-Lənkəran FK – TİM (Lənkəran)
13:40. Astara - Xəzər-92 (Lənkəran)
 
Cəlilabad şəhər stadionu
IX tur
16 dekabr                      
13:00. UGİM (Neftçala) - R.S.İ Real FK (Masallı)
13:40. Muğan PFK (Salyan) - Məhsul (Cəlilabad)
 
Mərkəz regionu
Ağsu şəhər stadionu
IX tur
15 dekabr      
13:00. Uğur (Ucar)- UGİM (Ağsu)
13:40. Şirvan - Göyçay OİK
 
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
IX tur
16 dekabr     
11:00. Sabirabad - UGİM(Beyləqan)                   
11:40. Kərimbəyli(Füzuli) - Füzuli                  
11:40. UGİM(Saatlı) - MKT-Araz(İmişli)
 
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
IX tur
15 dekabr       
15:00. Naftalan – UGİM (Ağcabədi)                  
15:00. UGİM (Mingəçevir) – UGİM (Bərdə)                  
15:40. Ağdam FK – UGİM (Yevlax)                   
15:40. UGİM (Tərtər) - Rabitəçi (Yevlax)
 
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
IX tur
16 dekabr           
13:00. UGİM (Qəbələ) - Simurq PFK                 
13:00. UGİM (Qax) – UGİM (Oğuz)                   
13:40. Daşqın FK (Zaqatala) – UGİM (İsmayıllı)                   
13:40. UGİM (Şəki) - Qəbələ FK
 
Qərb regionu
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
IX tur
15 dekabr    
14:00. UGİM (Tovuz) - Ağstafa Gəncləri                           
14:40. UGİM (Qazax)- Turan PFK         
14:40. RİOEUGİM (Ağstafa)- UGİM (Ağstafa)
 
Gəncə regionu
Göygöl şəhər stadionu
IX tur
16 dekabr    
14:00. TİM (Gəncə) – Toxucu (Gəncə)                                  
14:40. UGİM (Göygöl) - Metallurq UGİM-2 (Gəncə)                      
14:40. Ümid TİM (Gəncə) – Lokomotiv (Gəncə)
 
"COCA-COLA U-13 LİQASI"
Paytaxt
"Dalğa Arena", ehtiyat meydança
IX tur
15 dekabr
10:00. Bakı Kəndləri - AZAL PFK                
10:00. Gİİ (Xətai) - Neftçi PFK                
11:00. Bakı 008 PFK - İnter PİK                 
11:00. Səbail - Roil
12:00. Hövsan OFK - Sahil M-319
12:00. Qızıl Əlcək - Sərhədçi
13:00. Qarabağ FK - Bakı
13:00. Vətən RİOEUGFM - Rəvan FK
 
Şimal regionu
Quba  Olimpiya İdman Kompleksi
IX tur
15 dekabr
14:00. ŞKGB - Xudat (Xaçmaz)                 
14:00. Neftçi İSM-Siyəzən - Quba OK
15:00. Çıraq Qala (Şabran) - Xızı                  
15:00.  Xaçmaz - Şahdağ (Qusar)
16:00. Yalama (Xaçmaz) - UGİM (Quba)
 
Sumqayıt, "İnşaatçılar" təlim-məşq bazası
IX tur
16 dekabr
13:00. UGIM-1 (Sumqayıt) - Təhsil Sumqayıt
13:00. İOEUGİM (Sumqayıt) - Sumqayıt PFK                   
14:00. Sumqayıtspor - Babək (Sumqayıt)
                                  
Cənub regionu
Lənkəran, UGİM-in stadionu
IX tur
15 dekabr                      
12:00. Xəzər-Lənkəran FK - Dalğa FK (Lənkəran)
12:00. Xəzər-92 (Lənkəran) - Astara
13:00. Boladı bələdiyyəsi - UGİM (Lənkəran)
 
Cəlilabad şəhər stadionu
IX tur
16 dekabr                      
12:00. UGIM (Neftçala) - UGİM Masallı                   
12:00. Masallı - UGİM (Biləsuvar)
13:00. Məhsul Cəlilabad - Muğan PFK
 
Mərkəz regionu
Ağsu şəhər stadionu
IX tur
15 dekabr      
12:00. Uğur (Ucar) - UGİM (Şamaxı)                   
12:00. UGİM (Ağsu) - Göyçay OİK                   
13:00. Qobustan - Şirvan
 
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
IX tur
16 dekabr     
10:00. Kərimbəyli (Füzuli) - UGİM Beyləqan                   
10:00. Füzuli - Sabirabad                   
11:00. MKT-Araz - UGİM Saatlı
 
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
IX tur
15 dekabr       
13:00. UGİM (Tərtər) - Rabitəçi (Yevlax)
13:00. UGİM (Yevlax) - UGİM (Mingəçevir)
14:00. Naftalan - UGİM (Ağcəbədi)
14:00 Ağdam FK - UGİM (Bərdə)
 
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
IX tur
16 dekabr           
10:00. UGİM Qax - UGİM Oğuz                               
10:00. UGİM Ağdaş - UGİM İsmayıllı                                 
11:00. GII (Qəbələ) - UGİM Balakən                                   
11:00. Daşqın FK ( Zaqatala) - Qəbələ FK                                   
12:00. Simurq PFK (Zaqatala) - UGİM Şəki                                
12:00. MÇT (Qax) - Təhsil (Oğuz)
 
Qərb regionu
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
IX tur
15 dekabr    
13:00. RİOEUGİM (Ağstafa) - UGİM (Tovuz)                   
13:00. Turan (Tovuz) - UGİM (Ağstafa)
14:00. UGİM (Qazax) - Şəmkir
 
Gəncə regionu
Göygöl şəhər stadionu
IX tur
16 dekabr    
12:00. Çinar Siti - Çinar TİM (Gəncə)
12:00. Arzu UGİM-1 - Gülüstan-Viator (Gəncə)                                 
13:00. Toxucu - Kəpəz PFK                
13:00. Qoşqar UGİM-2 - UGIM (Göygöl)
14:00. Gənclərbirliyi - Gənclik F.T. Gimnaziya
 
U-14 LİQASI
Paytaxt
"Dalğa Arena", ehtiyat meydança
IX tur
16 dekabr
10:00. ROİL - İnter PİK
11:00. AZAL PFK - Neftçi PFK
12:00. Bakı Kəndləri - Laçın 
13:00. Neftçi İSM - Qarabağ FK
14:00. Vətən RİOEUG - Bakı FK                                 
15:00. Rəvan FK - Lokomotiv
 
Şimal regionu
Quba Olimpiya İdman Kompleksi
IX tur
15 dekabr
09:00. Çıraq Qala (Şabran) - Quba OK
10:00. Xudat - ŞKGB (Quba,Qusar,Xaçmaz)
11:00. Şirvanovka FK - Xaçmaz
12:00. Neftçi İSM-Siyəzən - UGİM (Quba)
13:00. Yalama - Şahdağ (Qusar)
 
Sumqayıt, "İnşaatçılar" təlim-məşq bazası
IX tur
16 dekabr
09:00. Xəzri (Sumqayıt) - Təhsil (Sumqayıt)   
10:00. Məktəbli (Sumqayıt) - Sumqayıtspor PFK 
11:00. UGIM (Abşeron) - Babək (Sumqayıt)
12:00. Corat - Abşeron (Xırdalan)
 
Cənub regionu
Lənkəran şəhər UGİM-in stadionu
IX tur
15 dekabr                      
09:00. Xəzər Lənkəran FK - UGİM (Lənkəran)         
10:00. Astara - TİM (Lənkəran)           
11:00. Lerik - Dinamo (Yardımlı)
 
Cənub RFF
Cəlilabad Şəhər stadionu.
IX tur
16 Dekabr                      
09:00 Xəzər-92 (Masallı)- UGIM (Biləsuvar)         
10:00 UGIM (Neftçala) - Məhsul (Cəlilabad)              
11:00 Masallı - Muğan PFK
 
Mərkəz regionu
Ağsu şəhər stadionu
IX tur
15 dekabr      
09:00. UGIM (Ağsu)- Göyçay OK
10:00. UGIM (Şamaxı)- Kürdəmir
11:00. Şirvan - Qobustan
 
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
IX tur
16 dekabr     
10:00. MKT-Araz - UGİM (Saatlı)           
11:00. Horadiz (Füzuli)- Füzuli            
12:00. Kərimbəyli (Füzuli)- UGİM (Beyləqan)
 
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
IX tur
15 dekabr       
09:00. Rabitəçi (Yevlax)- UGIM (Yevlax)                                   
10:00. Ağdam FK - UGIM (Ağcabədi)    
11:00. Naftalan - UGİM (Mingəçevir)
12:00. UGİM (Tərtər)- UGİM (Bərdə)
 
Qəbələ rayonu, Mərkəzi stadionun ehtiyat meydançası
IX tur
16 dekabr           
10:00. UGİM Ağdaş - UGİM Oğuz
11:00. Qəbələ - Simurq FK
12:00. UGİM Qax - UGİM Balakən
 
Qərb regionu
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
IX tur
15 dekabr    
10:00. UGİM (Ağstafa) - Şəmkir
11:00. UGİM (Tovuz) - RİOEUGİM (Ağstafa)
12:00. Turan PFK - UGİM Qazax
 
Gəncə regionu
Göygöl şəhər stadionu
IX tur
16 dekabr    
09:00. Çinar TİM (Gəncə) - TİM (Gəncə)
10:00. Ağrıdağ UGİM-2 - Lokomotiv (Gəncə)
11:00. Gənclərbirliyi (Gəncə) - Kəpəz PFK



  #1   Adınız: əli;   E-mail: elxan.eliyev6

02.03.2013 17:21

oyunun nəticələri??????????????????????7

ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

24.05.2020

12:34  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

22.05.2020

20.05.2020

19.05.2020

01:09  "Verder" - "Bayer" - 1:4 VİDEO

18.05.2020

17.05.2020

13:07  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ