Yığmamızın daha bir rəqibi heyətini açıqladı
17 yaşadək futbolçular arasında keçiriləcək Avropa çempionatının ilkin seçmə mərhələsində rəqiblərimizdən olan Slovakiya yığmasının da heyəti açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, baş məşqçi Ladislav Petsko seçmə mərhələdə aşağıdakı futbolçulara dəvət göndərib:
Qapıçılar: Adam Yakubex (“Tatran” Preşov), Matey Doviçoviç (Nitra);
Müdafiəçilər: Nikolas Vçelka, Yaroslav Kubritski (hər ikisi “Senitsa”), Xristian Kurçik (“Slovan” Bratislava), Samuel Curek, Denis Salay (hər ikisi “Nitra”), Samuel Fertal (“Tatran” Preşov);
Yarımmüdafiəçilər: Yakub Mixlik, Adrian Kopiçar (hər ikisi “Jilina”), Jakub Krç (Senitsa), Erik Hrits (“Dukla” Banska-Bistritsa), Yozef Vays (“Zemplin” Mixalovtse), Laslo Beneş (“Dyör”, Macarıstan), Nikolas Şpalek (Nitra);
Hücumçular: Samuel Mraz (Senitsa), Lubomir Qorelçik (Jilina), David Kondrlik (“Slovan” Bratislava)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |