Klubların bütün transferləri: TAM SİYAHI

28.06.2011 | 4361 dəfə oxunub

Premyer Liqarnklubları yeni mövsümün hazırlıqlarını sürətləndirməkdədirlər. Komandalar heyətlərini gücləndirməkdə davam edirlər. Stadium.Az saytı həyata keçən bütün trasferləri diqqətinizə çatdırır:

rnrn

"Neftçi"

rnGedənlər: Paulius Qribauskas, Yasin Hima, VitalirnKovalyov, Amit Quluzadə
rnGələnlər: Saşa Stamenkoviç ("Srvena Zvezda", Serbiya)
rn  
rn"Xəzər Lənkəran"
rn
Gedənlər: Aleksandr Pitsurka, Kosmin Frasinesku,rnSimao Bruno, Nikulae Muşat, Xristu Kyaku, Yevgeni Kopil, Elvin Beqiri, Stelian Stanku, İbrahima Banqura, Tural Cəlilov, Fabian Veldviyk
rnGələnlər: Kamal Bayramov ("Turan"), Maruis Onofraş ("Styaua", Rumıniya), Tosin Dosunmurn("Jerminal", Belçika)
rn  
rn"Qarabağ"
rn
Gedənlər: Elvin Məmmədov, Aslan Kərimov, Sahil Kərimov, Rəşad Kərimov, Aftandil Hacıyev, Ayxan Abbasov, Devran Ayhan, SamirrnAbasov.
rnGələnlər: Bəxtiyar Soltanov ("Bakı")
rn  
rnAZAL
rn
Gedənlər: Elvin Əliyev, Anar Həsənov, Elşən Poladov, Qvidas Yuşka, Eleandro Pema, Draqan Mandiç, Mirko Bunyevceviç.
rnGələnlər: Amil Ağacanov ("Muğan"), Elşən Məmmədov ("Muğan").
rn  
rn"İnter"
rn
Gedənlər: David Odikadze, Filip Despotovski,rnKaxaber Mjavanadze, Tofiq Mikayılov, Səbuhi İsmayılov, Camal Məmmədov, Nizami Hacıyev, Jivko Jelev, Mario Souza,rnBronislav Çervenka, Danildo Assioli, Aleksandr Çertoqanov, Rövşən Əmiraslanov, Dmitri Kruqlov.
rnGələnlər: Samir Zərgərov ("Kəpəz"), Xəyal Mustafayev ("Kəpəz")
rn  
rn"Bakı"
rn
Gedənlər: Rafael Əmirbəyov, Mahmud Qurbanov, Stefan Barbikoni,rnAdnan Bərəkət, Juninyo, Ruslan Leviqa, Vyaçeslav Sofroni, Saşa Kaykut, Vaqif Cavadov, Jaba, LeonardornRoşa, Bəxtiyar Soltanov.
rnGələnlər: Elvin Məmmədov ("Qarabağ"), Novruz Məmmədov ("Muğan"), Uinston Parks ("Xəzər Lənkəran"), Elvin Əliyev "AZAL", Edqaras Çesnauskis "Rostov", Denis İvanov "Sivasspor", Maris Verpakoskis "Erqotelis"
rn  
rn"Qəbələ"
rn
Gedənlər: Ramin Quliyev, Namiq Əliyev, Milan Antiç, Branimir Subaşiç, Razvan Tarlea, Qoqa Beraya, Bruno dosrnAnjos, Kristian Torres, Terri Kuk, Alhassan Banqura.
rnGələnlər: Mahir Şükürov ("Anji", Rusiya), Vurğun Hüseynov ("Turan"), Daniel Lopes Kruz ("Naval", Portuqaliya),rnAleksandr Çertoqanov ("İnter"), Rövşən Əmiraslanov ("İnter")
rn  
rn"Muğan"
rn
Gedənlər: Amil Ağacanov, Elşən Məmmədov, Zaur Əsədov, Novruz Məmmədov, Pərvin Paşayev
rnGələnlər: Ramil Sayadov ("Simurq").
rn 

rnrn

"Kəpəz"
rn
Gedənlər: Ruslan Məcidov, VladimirrnZelenbaba, Kristaps Qrebis, Patris Nukeu, Zurab Dzamsaşvili, Samir Abdulov, Samir Zərgərov, Romal Hüseynov, Xəyal Mustafayev
rnGələnlər: Elşən Poladov (AZAL),rnZaur Əsədov ("Muğan")
rn 

rnrn

"Turan"
rn
Gedənlər: Martin Kerçev, Boris Kondev, Vurğun Hüseynov, KamalrnBayramov.
rnGələnlər: Romal Hüseynov ("Kəpəz"), Namiq Əliyev ("Qəbələ"), Emin Quliyev ("Abşeron"), Emin İbrahimov ("Abşeron")
rn  
rn"Abşeron"
rn
Gedənlər: Emin İbrahimov.
rnGələnlər:
rn
  
rn"Rəvan"

rn
Gedənlər: Fizuli Musayev ("Rəvan")
rnGələnlər: Tural Cəlilov ("Xəzər Lənkəran"), Kristian Torres ("Qəbələ").



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

06.06.2020

13:03  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

05.06.2020

18:39  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

03.06.2020

02.06.2020

01.06.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ