"Xəzər Lənkəıran" - AZAL və "Rəvan" - "Qəbələ" matçı xanımlara etibar edildi

18.04.2014 | 2469 dəfə oxunub

Əvəzedici heyətlərin ölkə birinciliyində 31-ci turun təyinatları açıqlanıb. Stadium.az təyinatları diqqətinizə çatdırır:
19 aprel (şənbə)
Xəzər Lənkəran - AZAL
Hakimlər: Səbayel Qurbanova, Xəyalə Əzizzadə, Ülviyyə Mustafayeva, Fəridə Lütfəliyeva
Hakim-inspektor: Arif Ağayev
“Xəzər Lənkəran” mərkəzi stadionu, ehtiyat meydança, 16:00
Rəvan - Qəbələ
Hakimlər: Venera Kahriç, Gülyana Güvəndiyeva, Maya Nəbiyeva, Vurğun Talıbov
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov
“Bayıl Arena”, 12:00
Simurq - Qarabağ
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Səbuhi Soltanov, Ruslan Nəsibov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Salman Vəliyev
Zaqatala şəhər stadionu, 15:00
Neftçi - Sumqayıt
Hakimlər: Qorxmaz Eldarov, Rəvan Həmzəzadə, Azad Hüseynov, Muxtar Acalov
Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov
“Bayıl Arena”, 15:00
Bakı - İnter
Hakimlər: Emin Nağıbəyov, Maqsud Şıxəliyev, Tural Bayramov, Rəşad Aydınov
Hakim-inspektor: Vaqif Sadıxov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, süni örtüklü meydança, 15:00



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

21.08.2019

20.08.2019

19.08.2019

22:03  "Neftçi"dən xal itkisi - YENİLƏNİB

19:40  "Neftçi" - "Sabah" -HEYƏTLƏR

18.08.2019

22:02  "Zirə" məğlubiyyətlə başladı - YENİLƏNİB

19:23  “Səbail” – “Zirə” -HEYƏTLƏR

14:34  "Arsenal" - "Burnley" 1:2 VİDEO

16.08.2019

18:20  “Keşlə” – “Qarabağ” - HEYƏTLƏR

15.08.2019

19:46  "Bney Yehuda" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

11:00  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

14.08.2019

12:00  Günün oyununa necə baxaq? - TV AFİŞA

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 26 16 7 3 59-19 60  
2. Qarabağ 26 18 6 2 47-22 55  
3. Səbail 26 12 5 9 33-29 41  
4. Qəbələ 26 9 9 8 30-29 36  
5. Sabah 26 7 6 13 20-37 27  
6. Zirə 26 6 7 13 24-39 25  
7. Sumqayıt 26 6 5 15 22-42 23  
8. Keşlə 26 5 5 16 24-41 20  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi