"Qarabağ"ın bütün rəqibləri bəllidir

01.06.2014 | 2817 dəfə oxunub

Qsrşıdakı mövsümdə ölkəmizi Çempionlar Liqasında təmsil edəcək "Qarabağ" klubunun bütün potensial rəqibləri artıq bəllidir. Stadium.az xəbər verir ki, Ağdam klubu mübarizəyə II təsnifat mərhələsindən qoşulacaq. Aktivində 7,575 xal olan "Qarabağ" klubu püşk zamanı səpələnmişlər səbətində yer alacaq ki, bu da Qurban Qurbanovun komandasının nisbətən zəif rəqiblə qarşılaşmasına şərait yaradacaq. "Qarabağ"ın daha 3 potensial rəqibi isə I təsnifat mərhələsinin qalibləri olacaq.

Çempionlar Liqasının I və II təsnifat mərhələlərinin püşkü iyunun 23-də atılacaq.

I təsnifat mərhələsi

Səpələnmişlər: "Levadiya" (Estoniya), "Havnar Boldfelaq" (Farer adaları), "Santa Koloma" (Andorra)
 

Səpələnməmişlər: "Linkoln" (Cəbəllütariq), "Banants" (Ermənistan) və "La Fiorita" (San-Marino)

 

II təsnifat mərhələsi

Səpələnmişlər: "Styaua" (Rumıniya), "Seltik" (Şotlandiya), BATE (Belarus), "Sparta" (Çexiya), "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya), "Ludoqorets" (Bolqarıstan), "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail), "Şerif" (Moldova), "Maribor" (Sloveniya), "Legiya" (Polşa), "Debrecen" (Macarıstan), "Srvena Zevezda" (Serbiya), "Slovan" (Slovakiya), "Aktobe" (Qazaxıstan), “Ventspils” (Latviya), "Qarabağ" (Azərbaycan), HİK (Finlandiya)


Səpələnməmişlər: "Dinamo" (Tiflis, Gürcüstan), "Malmö" (İsveç), "Reykravikur" (İslaniya), "Dudelanj" (Lüksümburq), "Stromsqodset" (Norveç), TNS (Uels), "Sent Patriks" (İrlandiya), "Skenderbeu" (Albaniya), "Rabotniçki" (Makedoniya), "Valletta" (Malta), "Zrinski" (Bosniya və Hersoqovina), "Kliftonvill" (Şimali İrlandiya), "Jalgiris" (Litva), "Sutyeska" (Monteneqro)



  #1   Adınız: Nizami;   E-mail: [email protected]

01.06.2014 23:43

Cox saqolun menede bu lazim idi sebirsizlikle gozleyirem

ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

03.06.2020

02.06.2020

01.06.2020

12:12  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

30.05.2020

21:35  Depay sağalıb

29.05.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ