Millimizin oyununa təyinatlar açıqlandı
IV Caspian Cup beynəlxalq turnirində bu gün keçiriləcək oyunlara təyinatlar açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, Əfqanıstan - Azərbaycan matçını Elgün Hüseynov idarə edəcək. Ona bu işdə Elnur Muradov, Hüseyn İmanov və Eyyub İbrahimov kömək edəcəklər.
2 iyun (bazar ertəsi)
Bolqarıstan – Qırğızıstan
Saat 17:00. Dalğa Arena
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Coşqun Həsənov, Rahil Ramazanov, Yusif Nurullayev
AFFA nümayəndəsi: Telman Əzizov
Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov
Yaponiya – Özbəkistan
Saat 17:00. Bayıl Arena
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Ruslan Quliyev, Səbuhi Soltanov, İnqilab Məmmədov
AFFA nümayəndəsi: Sakin Məmmədzadə
Hakim-inspektor: Vahid Hüseynov
Əfqanıstan – Azərbaycan U-16
Saat 20:00. Dalğa Arena
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Hüseyn İmanov, Eyyub İbrahimov, Elnur Muradov
AFFA nümayəndəsi: Rauf Hüseynli
Hakim-inspektor: Arif Ağayev
Gürcüstan – Qazaxıstan
Saat 20:00. Bayıl Arena
Hakimlər: Mahir Məmmədov, Elşən Acalov, Rahin Heybətov, Ramil Əhmədov
AFFA nümayəndəsi: Əliyar Xanəliyev
Hakim-inspektor: Məlik Həsənov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |