Almaniya, İngiltərə və Rusiya klublarının üzvləri Azərbaycan millisində

19.07.2011 | 3170 dəfə oxunub

Avqustun 1-dən 4-ə qədər Bakı şəhərində 21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının təlim-məşq toplanışı keçiriləcək. Stadium.Az  xəbər verir ki, artıq toplanışa dəvət olunmuş futbolçuların siyahısı da məlumdur.

Almaniyalı baş məşqçi Bernard Lipperin komandamıza dəvət etdiyi futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:

Səlahət Ağayev - «İnter»
Osman Umarov - «Qarabağ»
İvan Vasilyev - «Karvan»
Andriy Popoviç - «Sumqayıt Şəhər»
Tərlan Quliyev - «Neftçi»
Novruz Məmmədov - «Bakı»
Qara Qarayev - «Qarabağ»
Ufuk Budak - «Frayburq» (Almaniya)
Fariz Məmmədov - «Bakı»
Zahid Quliyev - klubsuz
Mixail Zaytsev - «Anji» (Rusiya)
Bədavi Hüseynov - «Anji» (Rusiya)
Araz Abdullayev - «Everton» (İngiltərə)
Amit Quluzadə - «Neftçi»
Eşqin Quliyev - «Sumqayıt Şəhər»
Emin Mustafayev - «Sumqayıt Şəhər»
Kamil Nurəhmədov - «Sumqayıt Şəhər»
Mirhüseyn Seyidov - «Neftçi»
Cavid İmamverdiyev - «Neftçi»
Orxan Həsənov - «Sumqayıt Şəhər»
Tural İsgəndərov - «Qarabağ»
Cihan Özkara - «Arminiya Bilefeld» (Almaniya)
Ruslan Qurbanov - «Neftçi»
Sergey Çernışev - «Rəvan»
Əli Gökdəmir - «Hannover 96» (Almaniya)rnrnrnrn



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

13.11.2018

12.11.2018

13:29  "Monako" - PSJ - 0:4 VİDEO

11:54  "Selta"- "Real" - 2:4 VİDEO

11.11.2018

22:46  "Sumqayıt" - "Keşlə" - GENİŞ İCMAL VİDEO

22:15  "Qarabağ"ın qələbəsi - GENİŞ İCMAL VİDEO

20:15  "Qısaca, "Qarabağ" bizdən güclüdür" - Sənan Qurbanov

19:12  "Sumqayıt" - "Keşlə" -HEYƏTLƏR

17:09  "Qəbələ" - "Qarabağ" -HEYƏTLƏR

13:20  "Qəbələ" - "Qarabağ" - 49-cu duelə doğru

12:46  "Qarabağ" Qəbələdə - FOTO

12:35  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

10.11.2018

22:41  "Neftçi" - "Zirə" 2:2 - GENİŞ İCMAL VİDEO

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 10 8 1 1 20-7 25  
2. Qarabağ 10 6 2 2 17-11 20  
3. Səbail 10 5 2 3 12-11 17  
4. Sabah 10 5 1 4 9-11 16  
5. Qəbələ 10 3 3 4 14-14 12  
6. Sumqayıt 10 3 2 5 10-13 11  
7. Keşlə 10 1 3 6 8-14 6  
8. Zirə 10 1 2 7 7-16 5  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi