Əvəzedici heyətlər: V turun hakim təyinatları
Əvəzedici heyətlərin ölkə birinciliyində 5-ci turun hakim təyinatları məlumdur. Stadium.Az təyinatları təqdim edir:
11 sentyabr (cümə axşamı)
“Araz Naxçıvan” – “İnter”
Hakimlər: Nail Nağıyev, İsgəndər Əliyev, Eyyub İbrahimov, Rövşən Rəcəbov
Şərur şəhər stadionu, 17:30
12 sentyabr (cümə)
“Neftçi” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Ruslan Babayev, Qəzənfər Məmmədov, Kərim Kərimov
“Dalğa Arena” stadionu, 17:30
“Simurq” – “Qəbələ”
Hakimlər: Etibar Həsənov, Vüqar Bayramov, Ruslan Nəsibov, Namiq Bəkirov
Zaqatala şəhər stadionu, 17:00
AZAL – “Qarabağ”
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Aleksandr Musatkin, Teymur Teymurov, Səbuhi Bayramov
“AZAL Arena”, 17:00
13 sentyabr (şənbə)
“Bakı” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Emin Nağıbəyov, Rəvan Həmzəzadə, Əli Cəbrayılov, Qorxmaz Eldarov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 17:30
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |