Liqalarda I turun oyunları

26.09.2014 | 4324 dəfə oxunub

AFFA-nın təşkil etdiyi U-11, Atena U-12, Coca-Cola U-13 və U-14 liqalarında birinci turun oyunları keçiriləcək. Stadium.Az təqvimi diqqətinizə çatdırır:

 

U-11 Liqa
Bakı
"Dalğa Arena", ehtiyat meydança-1
I tur
28 sentyabr
10:00 İnter PİK-Bakı FK               
10:00 Vətən RİOEUG-Neftçi İK İB                  
11:00 RİOEUGİM -Qarabağ FK                  
11:00 Rəvan FK-Neftçi PFK                  
12:00 Buzovna Bələdiyyəsi-AZAL PFK
 
Şimal regionu
Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
I tur
28 sentyabr
10:50 UGİM-1 (Sumqayıt)-Babək (Sumqayıt)                  
10:50 Həkəri (Qubadlı)-Abşeron (Xırdalan)                  
11:30 Sumqayıt FK-İOEUGİM (Sumqayıt)
 
Cənub regionu
Lənkəran, UGİM-in stadionu
I tur
28 sentyabr
11:00 Astara-Boradigah FK (Masall)                                
11:00 Separadi bələdiyyəsi (Lənkəran)-Xəzər-Lənkəran FK                      
11:00 Xəzər - 92 (Lənkəran)-Xolmili (Lənkəran)
 
Cəlilabad Olimpiya Kompleksinin meydançası
I tur
28 sentyabr
12:00 UGİM (Neftçala)-UGİM (Biləsuvar)                                      
12:00 Muğan PFK (Salyan)-Masallı (Masallı)
 
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
I tur
28 sentyabr
12:00 UGİM (Tərtər)-UGİM (Mingəçevir)
12:00 UGİM-Ulduz (Mingəçevir)-UGİM (Naftalan)
12:50 UGİM (Bərdə) -UGİM (Top-Qapı)
12:50 UGİM (Ağcabədi)-UGİM (Ağdam)
 
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
I tur
28 sentyabr
10:30 UGİM (İsmayıllı)-Rabitəçi (Yevlax)                  
10:30 UGİM (Oğuz)-UGİM (Yevlax)                  
11:30 Simurq PFK-UGİM (Qax)                  
11:30 UGİM (Qəbələ)-Daşqın FK (Zaqatala)
 
Qərb regionu
Şəmkir Olimpiya İdman Kompleksi
I tur
28 sentyabr
10:00 AVEY (Ağstafa)-Gənclər (Şəmkir)                  
10:00 Ağstafa Gəncləri-UGIM (Tovuz)                  
11:00 Gülül (Ağstafa)-Turan-T İK
 
Gəncə regionu
Göygöl Olimpiya Kompleksinin meydançası
I tur
28 sentyabr
10:00 Təhsil (Gəncə)-Bağman TİM (Gəncə)                  
10:00 Qoşqar UGİM-2-Toxucu (Gəncə)                  
11:00 TİM (Gəncə)-Gənclərbirliyi (Gəncə)                 
 
Atena U-12 Liqa
Bakı
"Dalğa Arena", ehtiyat meydança-1
I tur
27 sentyabr
13:00  Neftçi PFK-Bakı Kəndləri     
13:00 Laçın-AZAL PFK                                     
14:00 Neftçi İK İB-Rəvan FK                 
14:00 İnter PİK-Qarabağ FK       
15:00 Bakı FK-Sərhədçi     
15:00 Əlincə FK-Vətən RİOEUG
 
Şimal regionu
Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
I tur
27 sentyabr
12:00 Sumqayıt FK-Həkəri (Qubadlı)                  
12:00 İOEUGİM (Sumqayıt)-Beşiktaş (Sumqayıt)                  
13:00 Təhsil (Sumqayıt)-Babək (Sumqayıt)                  
13:00 UGİM-1 (Sumqayıt)-Sumqayıtspor PFK
 
Cənub regionu
Lənkəran, UGİM-in stadionu
I tur
27 sentyabr
12:00 Boladı bələdiyyəsi (Lənkəran)-Xəzər - 92 (Lənkəran)                                      
12:00 Astara-Xəzər-Lənkəran FK 
 
Cəlilabad Olimpiya Kompleksinin meydançası
I  tur 
27 sentyabr
13:00 Muğan PFK (Salyan)-UGİM (Neftçala)                      
13:00 Neftçi İK İB (Neftçala)-Məhsul (Cəlilabad)    
14:00 UGİM (Biləsuvar)-UGİM (Masallı)
 
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
I  tur 
27 sentyabr
14:30 UGİM (Ağdam)-UGİM (Tər-Tər)
14:30 Aran FK (Ağcabədi)-UGIM (Naftalan)
15:30 UGİM (Ağcabədi)-UGİM (Bərdə)
15:30 UGİM (Goranboy)-UGİM (Mingəçevir)
 
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
I tur
27 sentyabr
10:30 Qəbələ İK-UGİM (Qax)
10:30 Daşqın FK (Zaqatala)-UGİM (Yevlax)
11:30 Simurq PFK-Rabitəçi (Yevlax)
 
Qərb regionu
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
I tur
28 sentyabr
10:00 Gülül (Ağstafa)-UGIM (Tovuz)                  
11:00 AVEY (Ağstafa)-Turan-T İK                  
12:00 UGİM (Qazax)-Qədirli (Tovuz)
 
Gəncə regionu
Göygöl Olimpiya Kompleksinin meydançası
I tur
28 sentyabr
10:00 TİM (Gəncə)-Kəpəz PFK                  
11:00 Gəncə (Gəncə)-UGİM (Göy-Göl)                  
12:00 Çinar (Gəncə)-Qoşqar UGİM-2                  
12:00 Təhsil (Gəncə)-Arzu UGİM-1 (Gəncə)
 
Coca-Cola U-13 Liqa
Bakı
"Dalğa Arena", ehtiyat meydança-1
I tur
28 sentyabr
10:00 Binə-AZAL PFK         
10:00 İnter PİK -Qarabağ FK             
11:00 Bakı FK-Bakı Kəndləri
11:00 RİOEUGİM -Vətən RİOEUG                
12:00 Sahil M-319-Rəvan FK                
12:00 Neftçi PFK -Neftçi İK İB
 
Şimal regionu
Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
I  tur 
28 sentyabr
10:00 İOEUGİM (Sumqayıt)-Qızıl Əlcək (Xırdalan)                  
10:00 Sumqayıt PFK-Sumqayıtspor PFK                  
10:50 UGİM-1 (Sumqayıt)-Təhsil (Sumqayıt)
                 
Cənub regionu
Lənkəran, UGİM-in stadionu
I  tur 
27 sentyabr
13:00 Xəzər-Lənkəran FK-Dalğa FK (Lənkəran)                 
 
28 sentyabr
10:00 Separadi bələdiyyəsi (Lənkəran)-Boradigah FK (Masall)                                
10:00 Astara-UGİM (Lənkəran)
                   
Cəlilabad Olimpiya Komplesksinin meydançası
I  tur
28 sentyabr
10:00 Masallı (Masallı)-Məhsul (Cəlilabad)                  
10:00 Muğan PFK (Salyan)-Aşağı Qaramanlı (Neftçala)                  
11:00 UGİM (Biləsuvar)-Dinamo (Yardımlı)                  
11:00 UGİM (Neftçala)-Neftçi İK İB (Neftçala)
 
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
I tur
28 sentyabr
10:00 UGİM (Mingəçevir)-UGİM (Ağdam)
10:00 UGİM (Naftalan)-UGİM (Goranboy)
11:00 UGİM (Ağcabədi)-Pambıqçı (Bərdə)
11:00 UGİM (Tərtər)-UGİM (Top-Qapı)
 
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
I tur
28 sentyabr
10:30 Qəbələ İK-Rabitəçi (Yevlax)                  
11:30 UGİM (İsmayıllı)-UGİM (Qax)
12:30 UGİM (Balakən)-UGİM (Yevlax)
12:30 Daşqın FK (Zaqatala)-UGİM (Oğuz)
 
Qərb regionu
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
I tur
27 sentyabr
15:00 Gİİ (Qazax)-UGIM (Tovuz)                  
15:00 Ağstafa Gəncləri-Turan-T İK                  
16:00 AVEY (Ağstafa)-Gülül (Ağstafa)
            
Gəncə regionu
Göygöl olimpiya kompleksinin meydançası
I tur
27 sentyabr
13 00 Gəncə (Gəncə)-Bağman TİM (Gəncə)                  
13 00 TİM (Gəncə)-Qoşqar UGİM-2                  
14 00 Kəlbəcər (Kəlbəcər)-Qala (Gəncə)                  
14 00 Gənclik UGİM-2 (Gəncə)-Gənclərbirliyi (Gəncə)
 
U-14 Liqası
Bakı
"Dalğa Arena", ehtiyat meydançası-2
I tur
27 sentyabr
14:00 Neftçi PFK-Qəbələ İK       
28 sentyabr
10:00 Qarabağ FK-AZAL PFK
11:10 Neftçi İK İB-Sumqayıt FK                
12:20 İnter PİK-Bakı Kəndləri
13:30 Rəvan FK-Bakı FK                
14:40 Vətən RİOEUG-Sərhədçi
 
Şimal regionu
Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
I tur
27 sentyabr
10:00 Təhsil (Sumqayıt)-Babək (Sumqayıt)                      
11:00 UGİM-1 (Sumqayıt)-Xəzri (Sumqayıt)
 
Cənub regionu
Lənkəran, UGİM-in stadionu
I tur
27 sentyabr
10:00 Xəzər - Lənkəran FK-Boradigah FK (Masall)                                      
11:00 Astara-Dinamo (Yardımlı)
 
Cəlilabad Olimpiya Komplesksinin meydançası
I tur
27 sentyabr
10:00 Muğan PFK (Salyan)-Məhsul (Cəlilabad)
11:00 UGİM (Neftçala)-UGİM (Masallı)                  
12:00 UGİM (Biləsuvar)-Aşağı Qaramanlı (Neftçala)
           
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
I tur
27 sentyabr
10:00 UGIM (Mingəçevir)         -UGİM (Top-Qapı)
11:10 UGİM (Ağcabədi)-UGİM (Tər-Tər)
12:20 UGİM (Ağdam)-UGİM (Goranboy)
13:30 UGİM (Bərdə)-UGİM (Naftalan)
 
Qəbələ rayonu, Qəbələ şəhər stadionu
I tur
27 sentyabr
10:30 UGİM (İsmayıllı)-Rabitəçi (Yevlax)
11:40 UGİM (Balakən)-UGİM (Yevlax)
12:50 Simurq PFK-UGİM (Oğuz)
 
Qərb regionu
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
I tur
27 sentyabr
10:00 Ümüd (Tovuz)-Gənclər (Şəmkir)                
11:00 Gülül (Ağstafa)-Qədirli (Tovuz)                
12:00 Ağstafa Gəncləri-Turan-T İK                
13:00 Gİİ (Qazax)-UGIM (Tovuz)                
14:00 AVEY (Ağstafa)-Təbriz-Şəmkir (Şəmkir)
     
Gəncə regionu
Göygöl Olimpiya Kompleksinin meydançası
I  tur
26 sentyabr                 
16 00 TİM (Gəncə)-Qala (Gəncə)                  
17 00 Gənclərbirliyi (Gəncə)-Kəlbəcər (Kəlbəcər)                  
27 sentyabr
10 00 Gəncə (Gəncə)-Kəpəz PFK              
11 00 UGİM (Göy-Göl)-Qoşqar UGİM-2                   
12 00 Lokomotiv (Gəncə)-Arzu UGİM-1 (Gəncə)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

06.06.2020

13:03  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

05.06.2020

18:39  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

03.06.2020

02.06.2020

01.06.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ