"Dnepr" - "Qarabağ" HEYƏTLƏR BƏLLİ OLDU
Təxminən 40 dəqiqədən sonra Avropa Liqasının F qrupunda "Dnepr" - "Qarabağ" matçı başlayacaq. Stadium.Az xəbər verir ki, artıq komandaların meydana hansı heyətlə çıxacağı da bəlli olub.
"Dnepr": Denis Boyko, Ondrjey Mazux, Duqlas, İvan Striniç, Artyom Fedetski, Sergey Kravçenko, Brunu Qama, Yevgeni Şaxov, Ruslan Rotan (k), Nikola Kaliniç, Yevgeni Konoplyanka
Ehtiyat oyunçular: Yan Laştuvka, Valeri Luçkeviç, Yevgeni Çeberyaçko, Aleksandr Miqunov, Caba Kankava, Mladen Bartuloviç, Yevgeni Seleznyov
"Qarabağ": İbrahim Şehiç, Ansi Aqolli, Bədavi Hüseynov, Namiq Yusifov, Rəşad Sadıqov (k), Maksim Medvedev, Riçard Almeyda, Qara Qarayev , Muarem Muarem, Reynaldo, Vüqar Nadirov
Ehtiyat oyunçular: Fərhad Vəliyev, Tərlan Quliyev, Admir Teli , İlqar Qurbanov, Cavid Tağıyev, Hacı Əhmədov, Namiq Ələsgərov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |