I Divizion: IX turun bütün təyinatları məlumdur

28.10.2014 | 1652 dəfə oxunub

Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda IX turun oyunları keçiriləcək. Stadium.Az xəbər verir ki, turun qarşılaşmaları üçün bütün təyinatlar açıqlanıb.


 30 oktyabr (cümə axşamı)

“Şuşa” – “Rəvan”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Habil Əliyev, İsgəndər Əliyev, Qorxmaz Eldarov
Hakim-inspektor: Pərviz Əhmədov                              
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 14:00

MOİK – “Şahdağ”
Hakimlər: Anar Niyazov, Vüsal Qənbərov, Rahil Ramazanov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Arif Fərəcov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 13:00

“Ağsu” – “Şəmkir”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Kamran Bayramov, Cavanşir Yusifov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Vahid Hüseynov
Ağsu şəhər stadionu, 14:00

“Zirə” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, Elman Musayev, Elşən Acalov, Emin Nağıbəyov
Hakim-inspektor: Qurban Məmmədov
Zirə qəsəbə Olimpiya kompleksinin stadionu, 14:00

31 oktyabr (cümə)

“Göyəzən” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Salman Vəliyev
Qazax şəhər stadionu, 14:00

“Neftçala” – “Energetik”
Hakimlər: Etibar Həsənov, Əli Cəbrayılov, Cəmil Quliyev, Vüsal H. Əliyev
Hakim-inspektor: Bəhram Hətəmov
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu, 14:00

“Lokomotiv” – “Kəpəz”
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Ruslan Nəsibov, Kamran Qədirov, Kənan Məlikov
Hakim-inspektor: Elşad Ağayev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 13:00

pfl.az



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

02.06.2020

01.06.2020

12:12  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

30.05.2020

21:35  Depay sağalıb

29.05.2020

28.05.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ