Anar Salmanov yenə birinci divizionda
Birinci divizionda 15-ci turun oyunları üçün hakim təyinatı müəyyənləşib. Stadium.Az xəbər verir ki, FİFA referisi Anar Salmanov yenə aşağı dəstəyə təyinat alıb:
12 dekabr (cümə)
MOİK – “Ağsu”
Hakimlər: Alik Yunusov, Şakir Quliyev, Aleksandr Musatkin, Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Arif Fərəcov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 13:00
“Energetik” – “Kəpəz”
Hakimlər: Anar Salmanov, Eyyub İbrahimov, Murad Kərimov, Rauf Allahverdiyev
Hakim-inspektor: Vahid Hüseynov
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 14:00
13 dekabr (şənbə)
“Şuşa” – “Şahdağ”
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Knyaz Əmiraslanov, Rəvan Həmzəzadə, Elgün Hüseynov
Hakim-inspektor: Bəhram Hətəmov
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 13:00
“Rəvan” – “Şəmkir”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Taleh Məmmədov, Əli Cəbrayılov, Ramiz Məhərrəmov
Hakim-inspektor: Sahib Əliyev
“Bayıl Arena”, 14:00
“Lokomotiv” – “Zirə”
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Ruslan Nəsibov, Səbuhi Əmrahov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Tofiq Şükürov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 11:00
“Turan Tovuz” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Cavanşir Yusifov, Vaqif Musayev, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
Tovuz şəhər stadionu, 14:00
“Göyəzən” – “Bakılı”
Hakimlər: Tahir Əhmədov, Hüseyn İmanov, Rahin Heybətov, Emil Müsadiq
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov
Qazax şəhər stadionu, 14:00
“Neftçala” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Anar Niyazov, Habil Əliyev, Ruslan Babayev, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Şamil Useynov
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |