"Qarabağ"ın oyunu FİFA referisinə tapşırıldı
Türkiyənin Antalya şəhərində təlim-məşq toplanışında olan azərbaycanlı hakimlər bugün 7 oyun idarə edəcəklər. Stadium.Az xəbər verir ki, referilər Azərbaycan klublarının və U-17 yığmamızın oyunlarına təyinat alıblar.
21 yanvar
“Vorskla” – “Levski”
Hakimlər: Fariz Yusifov, Mübariz Haşımov, Azər Əsgərov
“Astra” – “Simurq”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Akif Əmirəli, Kamran Bayramov
“Okjetpes” – “Metallurq”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Cavanşir Yusifov, Nahid Əliyev
“Xəzər lənkəran” – “Krayevo”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, İsgəndər Əliyev, Rəvan Həmzəzadə
“Qarabağ” – “Surix”
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Yaşar Abbasov, Rza Məmmədov
“Vidzev” – “Brazima”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Vaqif Musayev, Coşqun Həsənov
Azərbaycan (U-17) ikitərəfli yoxlama görüşü
Hakimlər: Nahid Xasıyev, Vüsal Qənbərov, Vüqar Bayramov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |