Premyer-liqada 4-cü turun hakimləri müəyyənləşdi

26.08.2011 | 3671 dəfə oxunub

Unibank premyer-liqasında 4-cü turun oyunlarını idarə edəcək hakimlər müəyyənləşib. Stadium.az xəbər verir ki, turun mərkəzi oyunu - "Qarabağ" - "Qəbələ" qarşılaşması FİFA referisi Vüsal Əliyevə tapşırılıb.

27 avqust (şənbə)
AZAL – «Neftçi»
"AZAL" stadionu. Saat 19:00
Hakimlər: Fariz Yusifov, Mehman Mahmudov, Rza Məmmədov, Əliyar Ağayev
AFFA nümayəndəsi: Şaiq Həmidov
Hakim-inspektor: Orucəli Durmuşov
 
«Rəvan» - «XəzəLənkəran»
"DalğArena". Saat 20:00
Hakimlər: Rauf Cabbarov, Coşqun Həsənov, Munis Abdullayev, Hacıəli Əliyev
AFFA nümayəndəsi: Ramiz Əliyev
Hakim-inspektor: Məlik Həsənov
 
«Qarabağ» - «Qəbələ»
Quzanlı Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu. Saat 17:30
Hakimlər: Vüsal Əliyev, Vaqif Musayev, Elşən Acalov, Ceyhun Haşımov
AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Hakim-inspektor: Asim Xudiyev
 
«Bakı» - «Kəpəz»
Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionuSaat 18:00
HakimlərElçin MəmmədovRamiz Əsədov, İsgəndər ƏliyevRəhim Həsənov
AFFA nümayəndəsi: Sakin Məmmədzadə
Hakim-inspektor: Qurban Məmmədov
 
28 avqust (bazar)
«Turan» - «Simurq»
Tovuz şəhəstadionuSaat 17:30
HakimlərAnar SalmanovYaşar AbbasovKnyaz ƏmiraslanovElvin Əsgərov
AFFA nümayəndəsi: Əliyar Xanəliyev
Hakim-inspektor: Səfər Haşımov



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

25.02.2018

17:36  "Qarabağ" - "Kəpəz" - HEYƏTLƏR

14:18  "Keşlə" - "Sumqayıt" - HEYƏTLƏR

24.02.2018

17:18  "Neftçi" - "Zirə" - HEYƏTLƏR

15:37  "Səbail" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

12:41  "Qarabağ Vyana"nın yeni stadionu - TV AFİŞA

01:24  MOİK – “Ağsu” 2:0 VİDEO

23.02.2018

22.02.2018

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 16 13 2 1 26:6 41  
2. Qəbələ 17 11 2 4 31:17 35  
3. Zirə 17 9 5 3 26-15 32  
4. Sumqayıt 17 8 3 6 22:19 27  
5. Neftçi 17 6 2 9 19-19 20  
6. Səbail 17 5 2 10 12-24 17  
7. Keşlə 17 3 3 11 12:27 12  
8. Kəpəz 16 2 1 13 10-31 7  
25.02Keşlə 1-2Sumqayıt
25.02Qarabağ ---Kəpəz
24.02Neftçi 1-1Zirə
24.02Səbail 2-1Qəbələ
24.02Neftçi -Zirə
24.02Səbail -Qəbələ
25.02Keşlə -Sumqayıt
25.02Qarabağ -Kəpəz