"Qarabağ"ın oyununda qadın hakim
Premyer Liqada mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışının XXVI turunda bu gün 3 oyun keçiriləcək. Stadium.Az xəbər verir ki, həmin oyunlar üçün bütün təyinatlar məlum olub.
17 mart (çərşənbə axşamı)
AZAL - “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Süleyman Ağayev, Cəmil Quliyev, Nahid Xasıyev
Hakim-inspektor: Arif Fərəcov
“AZAL Arena”, 13:00
“Bakı” – “Simurq”
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Elgün Adıgözəlli, Kamran Qədirov, Emin Nağıbəyov
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, ehtiyat meydança, 13:30
“Sumqayıt” – “Qarabağ”
Hakimlər: Venera Kahriç, Ülviyyə Mustafayeva, Maya Nəbiyeva, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov
“Kapital Bank Arena”, 13:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |