XXXIII turun təyinatları açıqlandı
Premyer Liqada mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında 33-cü turun təyinatları müəyyənləşib. Stadium.Az oyunları idarə edəcək hakimlərin siyahısını təqdim edir:
07 may (cümə axşamı)
“Xəzər Lənkəran” – “Qarabağ”
Hakimlər: Tahir Əhmədov, Süleyman Ağayev, Teymur Teymurov, Emil Müsadiq
Hakim-inspektor: Vahid Hüseynov
“Xəzər Lənkəran” mərkəzi stadionu, ehtiyat meydança, 15:00
“Sumqayıt” – “Qəbələ”
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Elnur Ağayev, Hüseyn Əsgərov, Vüqar Həsənli
Hakim-inspektor: Şamil Useynov
“Kapital Bank Arena”, 14:00
“İnter” – “Neftçi”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Habil Əliyev, Hüseyn İmanov, Rauf Allahverdiyev
Hakim-inspektor: İrina İsgəndərova
“İnter Arena”, 17:00
08 may (cümə)
“Bakı” – AZAL
Hakimlər: Fərid Məmmədov, Əli Cəbrayılov, Rəşadət Cəfərov, Səbuhi Bayramov
Hakim-inspektor: Sahib Əliyev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, süni örtüklü meydança, 16:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |