"Spartak" - "Rəvan"- Start heyətlər
"Rəvan" bu gün UEFA Gənclər Liqasının birinci təsnifat mərhələsində ilk oyunu çərçivəsində Moskva "Spartak"ı ilə qarşılaşacaq.
Stadium.az sizi komandaların start heyətləri ilə tanış edir:
"Spartak": Suxoruçenko, Sokol, Şiqorev, Mamin, Şanbiyev, Bakayev, Poluboyarinov, Panteleyev (k), Lixaçev, Lyalyuşkin, Melkadze.
Ehtiyat oyunçular: Maksimenko, Rasskazov, Şkerbakov, Krasilniçenko, Qordeoçuk, Tsiqankov, Malikov.
Baş məşqçi: Vladimir Beşkastnix.
"Rəvan": Aydın Bayramov, Akkoyun Zekisinan, Cabir Əmirli, Mirəli Məmmədzadə, Ürfan İsmayılov (k), Turan Babayev, Çingiz Hüseynov, Əziz İsmayılov, Tural Məmərzayev, Ceyhun Quliyev, Əlibəy Məmmədli.
Ehtiyat oyunçular: Adbulla Seyidəhmədov, Ülvi Kələşov, Anar Həsənov, Elşad Cəbiyev, Mirkamil Əliyev, Ülvi Ağayev, Kazbek Qafarov.
Baş məşqçi: Zamin Əsədullayev.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |