Birinci divizion: 7-ci turun hakimləri
Azərbaycan birinci divizionunun VII turunda keçiriləcək oyunlar üçün bütün təyinatlar müəyyənləşib. Turun 7 oyununu idarə edəcəklər hakimlərin adları aşağıda qeyd olunanlardır:
29 oktyabr (cümə axşamı)
“Mil-Muğan” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Hüseyn İmanov, Habil Əliyev, Rövşən Rəcəbov
“Göyəzən” – “Şəmkir”
Hakimlər: Etibar Həsənov, İlkin Arzumanov, Rahin Heybətov, Kərim Kərimov
“Neftçala” – MOİK
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Səbuhi Əmrahov, Səbuhi Soltanov, Elçin Abdullayev
30 oktyabr (cümə)
“Bakı” – “Şahdağ”
Hakimlər: Nail Nağıyev, Vüsal Qənbərov, Hüseyn Əsgərov, Rauf Allahverdiyev
“Energetik” – “Ağsu”
Hakimlər: Hacıəli Ağayev, Samir Ələsov, Rəşadət Cəfərov, Fuad Rəsulzadə
“Bakılı” – “Zaqatala”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Ramil Namazov, Rahil Ramazanov, Alik Yunusov
“Şərurspor” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Roman Vasilyev, Elman Kərimov, Qorxmaz Eldarov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |