Birinci divizionda 9-cu turun hakimləri
Futbol üzrə Azərbaycan birinci divizionunda 9-cu turun oyunlarının hakimləri müəyyənləşib.
Stadium.az xəbər verir ki, Premyer Liqa hakimlərindən Ramil Diniyev, Elvin Əsgərov və Fariz Yusifov bu dəfə birinci divizionda ədaləti təmsil edəcəklər.
11 noyabr (çərşənbə)
“Bakı” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Nahid Əliyev, Coşqun Həsənov, Emin Nağıbəyov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 14:00 (CBC Sport, canlı yayım)
12 noyabr (cümə axşamı)
“Göyəzən” – “Şahdağ”
Hakimlər: Mahir Məmmədov, Samir Ələsov, Roman Vasilyev, Anar Fərəcov
Qazax şəhər stadionu, 14:00
“Neftçala” – “Şəmkir”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Əkif Əmirəli, Mehman Mahmudov, Nail Nağıyev
“Dalğa Arena”, 14:00
13 noyabr (cümə)
“Energetik” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Mirzə Fərzəliyev, Aleksandr Musatkin, Fuad Rəsulzadə
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 14:00
“Bakılı” – “Ağsu”
Hakimlər: Fariz Yusifov, Rahil Ramazanov, Elman Kərimov, Rauf Allahverdiyev
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 14:00
“Şərurspor” – “Zaqatala”
Hakimlər: Anar Niyazov, Şakir Quliyev, Elgün Adıgözəlli, Emil Müsadiq
“Bayıl Arena”, 20:30
“Qaradağ Lökbatan” – MOİK
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Knyaz Əmiraslanov, Kamran Bayramov, Samir Qasımov
Lökbatan qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |