10-cu turun hakim təyinatları
Azərbaycan birinci divizionunda 10-cu turun hakimləri müəyyənləşib.
Stadium.az xəbər verir ki, oyunlar aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə tapşırılıb:
19 noyabr (cümə axşamı)
“Şəmkir” – “Bakılı”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Mübariz Haşımov, Cavanşir Yusifov, Kərim Kərimov
“Ağsu” – “Göyəzən”
Hakimlər: Emin Nağıbəyov, Samir Ələsov, Rasim Əhmədov, Tahir Əhmədov
“Şahdağ” – “Energetik”
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Rahin Heybətov, Elşən Məmmədov, Rauf Allahverdiyev
“Mil-Muğan” – “Bakı”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Azər Əsgərov, Akif Əmirəli, Yusif Hüseynov
20 noyabr (cümə)
“Turan Tovuz” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Fariz Yusifov, Roman Vasilyev, Aleksandr Musatkin, Sərxan İsmayılov
MOİK – “Şərurspor”
Hakimlər: Alik Yunusov, Tural Bayramov, Elxan Əsgərzadə, Samir Qasımov
“Zaqatala” – “Neftçala”
Hakimlər: Rauf Cabbarov, Habil Əliyev, Vüqar Bayramov, Fuad Rəsulzadə
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |