Rumıniyanın "Avro-2016" a aparacağı yekun heyət məlum oldu

01.06.2016 | 1144 dəfə oxunub

Rumıniya millisinin "Avro-2016"nın final mərhələsi üçün yekun heyəti açıqlanıb.

Stadium.az xəbər verir ki, heyətdə aşağıda adları qeyd olunan futbolçular yer alıb:

 
Qapıçılar: Çiprian Tatarușanu ("Fiorentina"), Kostel Pantilimon ("Uatford"), Silviu Lunq ("Astra")

Müdafiəçilər: Kristian Sapunaru ("Panduri"), Aleksandru Meçel ("Dinamo" Zaqreb), Vlad Kirikeş ("Napoli"), Valerike Qeman ("Astra"), Draqoș Qriqore ("Əl Sailiya"), Kozmin Moti ("Ludoqorets"), Rezvan Raç ("Rayo Valyekano"), Steliano Filip ("Dinamo" Buxarest)

Yarımmüdafiəçilər:  Nikolae Stançu,  Aleksandru Kipçu, Adrian Popa, Mihay Pintili ( hamısı "Styaua"), Ovidiu Hoban ("Hapoel"), Andrey Prepelita ("Ludoqorets"),  Qabriel Torje ("Osmanlıspor"),  Lusian Sanmartin ("Əl İttihad")

Hücumçular: Klaudiu Keșeru ("Ludoqorets"), Boqdan Stanku ("Gənclərbirliyi"), Florin Andone ("Kordoba"), Denis Alibek ("Astra")

A qrupunda qərarlaşan Rumıniya millisi Fransa, Albaniya və İsveçrə yığmaları ilə mübarizə aparacaq.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

11.07.2020

14:03  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

01:58  "Real" - "Alaves" - 2:0 VİDEO

10.07.2020

09.07.2020

08.07.2020

12:44  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

00:54  "Lecce" - "Latsio" - 2:1 VİDEO

07.07.2020

13:11  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

06.07.2020

13:29  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

02:16  "Napoli" - "Roma" - 2:1 VİDEO

05.07.2020

22:48  "Atletik" - "Real" - 0:1 VİDEO

12:39  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 20 13 6 1 34-7 45  
2. Neftçi 20 10 7 3 34-14 37  
3. Keşlə 20 8 6 6 27-21 30  
4. Zirə 20 6 5 9 25-37 23  
5. Sumqayıt 20 6 5 9 24-31 23  
6. Sabah 20 5 6 9 19-27 21  
7. Səbail 20 5 5 10 16-30 20  
8. Qəbələ 20 5 4 11 15-35 19  
21.06Zirə ---Neftçi
21.06Sabah ---Keşlə
21.06Qarabağ ---Qəbələ
21.06Sumqayıt ---Səbail
21.06Qarabağ -Qəbələ
21.06Sumqayıt -Səbail
21.06Zirə -Neftçi
21.06Sabah -Keşlə