I Divizionda 8-ci turun bütün təyinatları
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 8-ci turun bütün təyinatları müəyyənləşib. Stadium.Az xəbər verir ki, görüşlər aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə həvalə edilib:
27 oktyabr (cümə axşamı)
“Şərurspor” – “Səbail”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Coşqun Həsənov, Cavanşir Yusifov, Hacıəli Ağayev
Hakim-inspektor: Yavər Rəhimov
“Bayıl Arena”, 19:00
“Şahdağ” – “Energetik”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Tural Bayramov, Ruslan Babayev, Anar Göyçayski
Hakim-inspektor: Sabir Mütəllimov
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu, 14:00
“Bakılı” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Rahil Ramazanov, Hüseyn Əsgərov, Mahir Məmmədov
Hakim-inspektor: Munis Abdullayev
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 13:00
28 oktyabr (cümə)
“Turan Tovuz” – “Ağsu”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Elman Musayev, Teymur Teymurov, Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Vaqif Ayvazov
Tovuz şəhər stadionu, 14:00
“Rəvan” – “Göyəzən”
Hakimlər: Alik Yunusov, Müslüm Mövludov, Elnur Ağayev, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov
“Bayıl Arena”, 13:00
“Zaqatala” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Yaşar Abbasov, Rəşadət Cəfərov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Rəhman Tağıyev
Zaqatala şəhər stadionu, 14:00
“Şəmkir” – MOİK
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Akif Əmirəli, Cəmil Quliyev, Namiq Bəkirov
Hakim-inspektor: Namiq Qasımov
Şəmkir Olimpiya Kompleksinin stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |