I divizionda X turun hakim təyinatları
Azərbaycan I divizionda X turun oyunları üçün bütün təyinatlar açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, oyunları aşağıda adları qeyd olunan hakimlər idarə edəcək.
8 noyabr (çərşənbə axşamı)
“Turan Tovuz” – “Şərurspor”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Yaşar Abbasov, İsgəndər Əliyev, Elgün Hüseynov
Tovuz şəhər stadionu, 14:00
“Şahdağ” – “Ağsu”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Mübariz Haşımov, Cavanşir Yusifov, Hacıəli Ağayev
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu, 14:00
“Rəvan” – “Səbail”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, Nahid Əliyev, Vüsal Qənbərov, Elxan Müslümov
“Bayıl Arena”, 14:00
“Zaqatala” – “Energetik”
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Cəmil Quliyev, Elşad Abdullayev, Namiq Bəkirov
Zaqatala şəhər stadionu, 14:00
“Bakılı” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Rahil Ramazanov, Elçin Əsədov, Vüsal Əliyev
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 13:00
9 noyabr (çərşənbə)
“Şəmkir” – “Göyəzən”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Səbuhi Əmrahov, Səbuhi Soltanov, Elçin Abdullayev
Şəmkir Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
“Mil-Muğan” – MOİK
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Mehman Mahmudov, Azər Əsgərov, Ramiz Məhərrəmov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |