"İnter"in Avroliqa üçün heyəti açıqlandı
Avropa Liqasında çıxış edəcək "İnter"in 1-ci təsnifat mərhələsi üçün heyəti müəyyənləşib. Stadium.Az xəbər verir ki, Bakı klubu Serbiya "Mladost"u ilə oyunlarda 23 futbolçunun xidmətindən yararlanacaq:
Qapıçılar: 1. Səlahət Ağayev, 13. Orxan Sadıqlı, 16. Şahin Zəkiyev;
Müdafiəçilər: 2. Sərtan Taşkın, 3. Denis Silva, 4. Slavik Alxasov, 22. İlkin Qırtımov, 27. Adrian Skarlatake, 33. Tərlan Quliyev. 66. Murad Qayalı, 99. Ricat Qarayev;
Yarımmüdafiəçilər: 6. Samir Zərgərov, 7. Mirsahib Abbasov, 8. Nizami Hacıyev, 10. Elnur Abdullayev, 19. Mirhüseyn Seyidov, 20. Aqşin QUluzadə, 24. Fuad Bayramov, 65. Cabir Əmirli, 88. Məmməd Quliyev;
Hücumçular: 9. Pərdis Fərcad-Azad, 11. Rauf Əliyev, 98. Qara Qarayev.
"İnter"lə "Mladost" arasında ilk oyun iyunun 29-da Luçanidə, cavab matçı isə iyulun 6-da Bakıda keçiriləcək.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |