"Qarabağ" iştirak ərizəsin UEFA-ya göndərib

07.07.2017 | 2089 dəfə oxunub

“Qarabağ” Çempionlar Liqasının II təsnifat mərhələsində “Samtredia” (Gürcüstan) ilə keçirəcəyi oyunlar üçün iştirak ərizəsini UEFA-ya təqdim edib.

Stadium.Az xəbər verir ki, bu haqda klubun rəsmi Feysbuk səhifəsi məlumat yayıb.

İştirak ərizəsində 25 futbolçunun adı var. Onların sırasında komandanın yeni transferləri də yer alıb.

Bu, ikinci təsnifat mərhələsi üçün yekun heyətdir. Əgər komanda bu mərhələni adlasa, üçüncü mərhələ üçün daha bir oyunçu sifariş edə bilər.

Qapıçılar:
 1. Anton Kanibolotski, 12. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 13. İbrahim Şehiç, 94. Məmməd Hüseynov 

Müdafiəçilər: 5. Maksim Medvedev, 14. Rəşad Sadıqov, 21. Arif Daşdəmirov, 25. Ansi Aqolli, 30. Abbas Hüseynov, 32. Elvin Yunuszadə, 33. Eltun Turabov 52. Yakub Jezniçak, 55. Bədavi Hüseynov

Yarımmüdafiəçilər: 2. Qara Qarayev, 7. Rahid Əmirquliyev, 8. Migel Madera, 17. Donald Gerryer, 20. Riçard Almeyda, 22. Əfran İsmayılov, 77. Elşən Abdullayev, 91. Coşqun Diniyev, 99. Dani Kintana

Hücumçular: 9. Dino Ndlovu, 11. Mahir Mədətov, 44. Ağabala Ramazanov

Xatırladaq ki, “Qarabağ” “Samtredia” ilə ilk oyunu iyulun 11-də Bakıda keçirəcək.

Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

23.11.2017

22.11.2017

20:08  "Qarabağ" - "Çelsi" - HEYƏTLƏR

02:37  APOEL - “Real” - 0:6 VİDEO

21.11.2017

20.11.2017

16:11  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

13:42  Morata niyə belə edir? - FOTO

19.11.2017

18:53  "Qəbələ" "Neftçi"yə qalib gəldi - YENİLƏNİB

16:23  "Neftçi" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

14:22  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 10 8 1 1 17:4 25  
2. Zirə 11 7 3 1 19-8 24  
3. Qəbələ 11 7 1 3 16:11 22  
4. Sumqayıt 11 5 1 5 14:15 16  
5. Neftçi 11 4 1 6 12-11 13  
6. Səbail 10 3 0 7 6-16 9  
7. Keşlə 11 2 2 7 8:17 8  
8. Kəpəz 11 2 1 8 7-17 7  
15.10Səbail ---Neftçi
14.10Sumqayıt 0-1Qəbələ
14.10Zirə 3-0Kəpəz
13.10Keşlə 0-2Qarabağ
20.10Səbail -Keşlə
21.10Sumqayıt -Zirə
21.10Kəpəz -Neftçi
22.10Qəbələ -Qarabağ