"Qəbələ" - "Yagelloniya" : heyətlər
"Qəbələ": 22. Dmitri Bezotosnı, 3. Voislav Stankoviç, 6. Elvin Məmmədov, 12. Endi Hallidey, 14. Cavid Hüseynov (k), 15. Vitali Vernidub, 18. İlqar Qurbanov, 19. Filip Ozobiç, 20. Xavi Ernandes Qonzales, 28. Stefan Jozef-Monroz, 34. Ürfan Abbasov
Ehtiyat oyunçular: 23. Aqil Məmmədov, 5. Rasim Ramaldanov, 8. Qismət Əliyev, 11. Asif Məmmədov, 16. Dion Malone, 21. Deyv Bultuis,45. Famoussa Kone
"Yagelloniya": 25. Marian Kelemen, 4. Yaçek Quralski, 6. Taras Romançuk (k), 8. Lukaş Burliqa, 9. Arvidas Novikovas, 10. Fedor Çernıx, 12.Qilerme Sitya, 13. Pşemıslac Mıstkovski, 16. Qutyeri Tomelin, 17. İvan Runye, 18. Killian Şeridan
Ehtiyat oyunçular: Damian Benqlyaj, 2. Zıqmunt Qordon, 7. Dmitri Xomçenovski, 20. David Şımonoviç, 23. Damian Şımanski, 26. Martin Pospişil, 44. Lukaş Sekulski
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |