Avroliqa: "İnter" darmadağın oldu - YENİLƏNİB

20.07.2017 | 2352 dəfə oxunub

Bu gün UEFA Avropa Liqasında II turun cavab oyunlarına start veriləcək. Stadium.Az xəbər verir ki, ölkəmizi bu turnirdə təmsil edən klublarımızdan olan "İnter" səfərdə meydana çıxacaq.

Baş məşqçi Zaur Svanadzenin komandası Lüksenburqda "Fola"nın qonağı olacaq. İlk oyunda 1:0 hesablı qələbə Bakı klubunu hazırda şanslı edən tərəfdi. 

Buna baxmayaraq hələ heç bir şey bəlli deyil. "İnter"i bu oyunda çətin sınaq gözləyir.

Avropa Liqası

II təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

20 iyul

“Fola” (Lüksemburq) – “İnter” (Azərbaycan) 4:1

Qollar: Hadji 21, Saiti 32, Iaterza 59, Sakras 90+4 - Pərdiz Fərcad Azad 70

Baş hakim: Donatas Rumsas

Baş hakimin köməkçiləri: Aleksandr Radius, Vladimir Gerasimov (

Dördüncü hakim: Robertas Smitas (hamısı Litva)
UEFA nümayəndəsi: Alvaro Albino (Portuqaliya)
Hakim-inspektor: Vasili Melniçuk (Ukrayna)

21:30. Eş. Emil Mayriş stadionu

İlk oyun – 0:1



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

18.06.2018

21:44  Tunis Ingiltərə - heyətlər

18:16  Belçika Panama - heyətlər

15:44  İsveç Cənubi Koreya - heyətlər

17.06.2018

21:20  Braziliya – İsveçrə - HEYƏTLƏR

21:07  Almaniya – Meksika 0:1 VİDEO

18:31  Almaniya – Meksika - HEYƏTLƏR

15:40  Kosta Rika – Serbiya - HEYƏTLƏR

15:16  Neymarın yeni imici - FOTO

01:30  Xorvatiya - Nigeriya 2:0 VİDEO

00:48  Peru - Danimarka 0:1 VİDEO

16.06.2018

17:10  Fransa – Avstraliya 2:1 VİDEO

16:20  Argentina - İslandiya - HEYƏTLƏR

13:24  Fransa - Avstraliya - HEYƏTLƏR

15.06.2018

21:33  Mərakeş – İran 0:1 VİDEO

21:10  Portuqaliya - İspaniya - HEYƏTLƏR

18:52  Misir – Uruqvay 0:1 VİDEO

14.06.2018

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 27 19 5 3 36:13 62  
2. Qəbələ 27 14 7 6 43:25 49  
3. Neftçi 27 13 4 10 37-27 43  
4. Zirə 27 11 8 8 34-29 41  
5. Sumqayıt 27 11 7 9 33:31 40  
6. Keşlə 27 7 7 13 28:39 28  
7. Səbail 27 6 5 16 19-38 23  
8. Kəpəz 27 3 5 19 17-45 14  
14.02Neftçi ---Qarabağ
14.02Zirə ---Səbail
14.02Sumqayıt ---Kəpəz
13.02Keşlə 1-1Qəbələ
01.04Kəpəz -Zirə
01.04Qarabağ -Keşlə
02.04Qəbələ -Sumqayıt
02.04Neftçi -Səbail