Hakimlərimiz beynəlxalq oyunlarda
Azərbaycanlı hakimlər növbəti oyunlara təyinat alıb. Stadium.Az xəbər verir ki, Rəhim Həsənov, Əliyar Ağayev, Ömər Paşayev UEFA Gənclər Liqasında oyunlara təyinat alıb.
UEFA Gənclər Liqası
26 sentyabr. “Beşiktaş” (Türkiyə) – “Leipzig” (Almaniya)
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Vaqif Musayev, Akif Əmirəli
U-19 AÇ-nin ilkin seçmə mərhələsi
12-ci qrup: Ukrayna, Monteneqro, Norveç, Albaniya
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Zeynal Zeynalov
Oyunlar 3 oktyabr – 11 oktyabr tarixlərində Albaniyada keçiriləcək
U-17 AÇ-nin ilkin seçmə mərhələsi
12-ci qrup: Polşa, İsveç, Kipr, San Marino
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Yaşar Abbasov
Oyunlar 16 oktyabr – 24 oktyabr tarixlərində Kiprdə keçiriləcək
U-17 AÇ-nin ilkin seçmə mərhələsi
1-ci qrup: Belçika, İsveçrə, Şimali İrlandiya, Malta
Hakimlər: Ömər Paşayev, Namiq Hüseynov
Oyunlar 25 oktyabr – 2 noyabr tarixlərində Maltada keçiriləcək
U-17 (qızlar) AÇ-nin ilkin seçmə mərhələsi
8-ci qrup: Norveç, Macarıstan, Bolqarıstan, Moldova
Hakimlər: Yuliya Qurbanova, Gülyana Güvəndiyeva
Oyunlar 22-28 sentyabr tarixlərində Macarıstanda keçiriləcək
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |