Rəhim Həsənov və Rəvan Həmzəzadə birinci divizionda

15.11.2017 | 3397 dəfə oxunub

I divizionda IX turun oyunları üçün bütün təyinatlar açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, FİFA referisi Rəhim Həsənov da təyinat alıb. O, “Binə” – MOİK matçını idarə edəcək.

 

16 noyabr (cümə axşamı)


“Binə” – MOİK

Hakimlər: Rəhim Həsənov, Məmmədəli Kərimov, Elşad Abdullayev, Emin Nağıbəyov

AFFA nümayəndəsi: Rəhman Tağıyev

Hakim-inspektor: Ceyhun Haşımov

Binə qəsəbə stadionu

 

“Şüvəlan” – “Xəzər”

Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Akif Əmirəli, Vüsal Qənbərov, Mahir Məmmədov

AFFA nümayəndəsi: Rüfət Əliyev

Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov  

“AZAL Arena”

 

17 noyabr (cümə)


“Sabah” – “Mil-Muğan”

Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Roman Vasilyev, Yaşar Abbasov, Fərid Məmmədov

AFFA nümayəndəsi: Novil İsmayılov

Hakim-inspektor: Vaqif Ayvazov

Binə qəsəbə stadionu

 

“Qaradağ Lökbatan” – “Ağsu”

Hakimlər: Ziya Nəsirov, Elşən Acalov, Nahid Əliyev, Anar Göyçayski

AFFA nümayəndəsi: Eldar Əlixanov

Hakim-inspektor: Azad Mütəllimov

Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu

 

“Zaqatala” – “Turan Tovuz”

Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Cavanşir Yusifov, Samir Hacıyev, Namiq Bəkirov

AFFA nümayəndəsi: Şakir Əmrahov

Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov

Zaqatala şəhər stadionu


Qeyd edək ki, turun bütün görüşləri 14:30-da başlanacaq. 



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

26.01.2021

25.01.2021

01:27  "Çelsi" - "Luton" - 3:1 VİDEO

24.01.2021

21.01.2021

15:21  "Zirə" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

15:03  "Alkoyano" - "Real" - 2:1 VİDEO

14:54  "Səbail" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

11:47  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

20.01.2021

13:43  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

11:38  "Lester" - "Çelsi" - 2:0 VİDEO

19.01.2021

18.01.2021

17.01.2021

11:20  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

10:39  "Anje" - PSJ - 0:1 VİDEO

00:21  "Fulhem" - "Çelsi" - 0:1 VİDEO
   
  O Q H M T-f X
1. Sumqayıt 4 2 1 1 6-4 7  
2. Sabah 3 2 1 0 5-2 6  
3. Neftçi 3 2 0 1 4-4 6  
4. Keşlə 3 1 2 0 1-0 5  
5. Qarabağ 4 1 2 1 5-4 5  
6. Zirə 3 1 1 1 3-4 4  
7. Qəbələ 3 0 2 1 1-4 2  
8. Səbail 3 0 0 3 3-6 0  
27.09Neftçi ---Qəbələ
26.09Səbail ---Sabah
26.09Keşlə ---Zirə
25.09Sumqayıt 2-2Qarabağ
02.10Səbail -Keşlə
03.10Qəbələ -Sumqayıt
03.10Zirə -Neftçi
04.10Qarabağ -Səbail