IV turun təyinatları

12.09.2019 | 1384 dəfə oxunub

Azərbaycan Premyer Liqasında IV turun oyunları üçün hakim təyinatları müəyyənləşib.

Stadium.az xəbər verir ki, turun mərkəzi matçı "Qarabağ" - "Neftçi" görüşünü FIFA referisi Əliyar Ağayev idarə edəcək.

Premyer Liqa. 4-cü tur 14 sentyabr (şənbə)

“Sumqayıt” – “Zirə”

Hakimlər: Kamal Umudlu, Rahil Ramazanov, Cavanşir Yusifov, Fərid Hacıyev Hakim-inspektor: Anar Salmanov AFFA nümayəndəsi: Şaiq Həmidov “Kapital Bank Arena”, 18:00


“Sabah” – “Qəbələ”

Hakimlər: Vüqar Həsənli, Pərvin Talıbov, Vüqar Bayramov, Etibar Həsənov Hakim-inspektor: Asim Xudiyev AFFA nümayəndəsi: Eldəniz Musayev “Bank Respublika Arena”, 20:00


15 sentyabr (bazar)

“Keşlə” – “Səbail”

Hakimlər: Elçin Məsiyev, Elşad Abdullayev, Qəzənfər Məmmədov, İnqilab Məmmədov Hakim-inspektor: Şahin Cəfərov AFFA nümayəndəsi: Ramiz Mustafayev “Bakcell Arena”, 18:00

“Qarabağ” – “Neftçi”

Hakimlər: Əliyar Ağayev, Zeynal Zeynalov, Akif Əmirəli, Orxan Məmmədov Hakim-inspektor: Babək Quliyev AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionu, 20:30



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

26.02.2020

11:06  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

25.02.2020

24.02.2020

02:19  PSJ - "Bordo" - 4:3 VİDEO

02:12  "Roma" - "Lecce" - 4:0 VİDEO

02:07  "Cenoa" - "Latsio" - 2:3 VİDEO

23.02.2020

17:05  “Qarabağ” - “Sumqayıt” - HEYƏTLƏR

15:34  “Sabah” - “Səbail” - HEYƏTLƏR

15:03  "Levante" - "Real" - 1:0 VİDEO

14:18  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

22.02.2020

23:41  "Spal" - "Yuventus" - 1:2 VİDEO

16:06  "Keşlə” - "Zirə" - HEYƏTLƏR

14:05  "Qəbələ" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR
   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ