Əliyar Ağayev I Divizionda
I Divizionda VI turun oyunları üçün bütün təyinatlar müəyyənləşib.
Stadium.az xəbər verir ki, FIFA referisi Əliyar Ağayev “Ağsu” – MOİK qarşılaşmasını idarə edəcək.
I Divizion VI tur 1 oktyabr (çərşənbə axşamı)
15:30. “Qarabağ-2” – “Neftçi-2”
Hakimlər: Rauf Allahverdiyev, Kamran Bayramov, Kərim Zeynalov, Rəvan Həmzəzadə Hakim-inspektor: Kərim Ağayev AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov Bakı Olimpiya Stadionu (ehtiyat meydança)
3 oktyabr (cümə axşamı)
15:30. “Keşlə-2” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Fərid Hacıyev, Elmin Süleymanov, Rəhman İmami, Kamal Umudlu Hakim-inspektor: Rövşən Əhmədov AFFA nümayəndəsi: Asif Əliyev “AZAL Arena”
15:30. “Ağsu” – MOİK
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Zeynal Zeynalov, Zöhrab Abbasov, Kamranbəy Rəhimov Hakim-inspektor: Ceyhun Haşımov AFFA nümayəndəsi: Eldəniz Musayev Ağsu şəhər stadionu
15:30. “Sabah-2” – “Kəpəz”
Hakimlər: Elçin Məsiyev, Qəzənfər Məmmədov, Səbuhi Əmrahov, Rövşən Rəcəbov Hakim-inspektor: Asim Xudiyev AFFA nümayəndəsi: Erkin Hüseynov Binə qəsəbə stadionu
4 oktyabr (cümə)
15:30. “Zaqatala” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Taleh Məmmədov, Ruslan Quliyev, Cahangir Yusifzadə Hakim-inspektor: Fazil Mürşüdov AFFA nümayəndəsi: Şaiq Həmidov Zaqatala şəhər stadionu
15:30. “Zirə-2” – “Səbail-2”
Hakimlər: Nicat İsmayıllı, Elman Kərimov, Teymur Teymurov, Etibar Həsənov Hakim-inspektor: Şahin Cəfərov AFFA nümayəndəsi: Rüfət Əmirov “AZAL Arena”.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |