Anatoli Banişevskinin xatirə turniri keçiriləcək

10.02.2012 | 4258 dəfə oxunub

Fevralın 17-dən 23-dək Bakı şəhərində Anatoli Banişevskinin xatirəsinə həsr olunmuş turnir keçiriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, Turnirdə 1998-99-cu il təvəllüdlü futbolçulardan təşkil olunmuş 8 komanda 2 qrupda mübarizə aparacaq.

Bütün oyunlar AFFA Futbol Mərkəzindəki «Dalğa Arena»da keçiriləcək.

Qrupların tərkibini və turnirin təqvimini diqqətinizə çatdırırıq:
 
A qrupu: «Neftçi» İSM, «Sumqayıt», «Qarabağ», «Əlincə»
B qrupu: «Neftçi» PFK, «Bakı kəndləri», «İnter», «Hövsan»
 
17 fevral
11:00. «Neftçi» İSM – «Sumqayıt»
12:00. «Qarabağ» – «Əlincə»
13:00. «Neftçi» PFK – «Bakı kəndləri»
14:00. «İnter» – «Hövsan»
 
18 fevral
11:00. «Bakı kəndləri» – «Hövsan»
12:00. «Neftçi» PFK – «İnter»
13:00. «Sumqayıt» – «Əlincə»
14:00. «Neftçi» İSM – «Qarabağ»
 
20 fevral
11:00. «Qarabağ» – «Sumqayıt»
12:00. «Əlincə» – «Neftçi» İSM
13:00. «İnter» – «Bakı kəndləri»
14:00. «Hövsan» – «Neftçi» PFK
 
21 fevral, 1/2 fevral
11:00. A1 – B2
12:00. B1 – A2
 
23 fevral
11:00. III yer uğrunda oyun
12:30. Final



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

06.12.2019

08:38  "Qarabağ" "Keşlə"ni qəbul edir - Yenilənir

05.12.2019

14:32  İlin son təyinatları - Azərbaycan Premyer Liqası

02:24  PSJ - "Nant" - 2:0 VİDEO

04.12.2019

11:29  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

03.12.2019

11:57  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

02.12.2019

19:20  “Sabah” – “Qarabağ” - HEYƏTLƏR

13:07  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

01.12.2019

22:24  "İnter" - "Spal" - 2:1 VİDEO

14:24  “Səbail” – “Neftçi” - HEYƏTLƏR

12:30  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 13 9 3 1 22-5 29  
2. Keşlə 13 6 4 2 16-10 22  
3. Neftçi 13 6 4 3 20-11 22  
4. Sumqayıt 13 5 2 6 17-19 17  
5. Zirə 13 3 5 5 14-21 14  
6. Sabah 13 3 4 6 14-16 13  
7. Səbail 13 3 3 7 9-20 12  
8. Qəbələ 13 3 3 7 13-23 12  
02.12Sabah 0-1Qarabağ
01.12Səbail 0-0Neftçi
30.11Keşlə 2-1Sumqayıt
30.11Qəbələ 3-0Zirə
06.12Qarabağ -Keşlə
07.12Sabah -Neftçi
08.12Zirə -Səbail
08.12Sumqayıt -Qəbələ