Premyer Liqamızın final mərhələsinin təqvimi
Azərbaycan Premyer Liqasında 2010/2011 mövsümünün final mərhələsinin təqvimi açıqlanıb. Stadium.az təqvimi diqqətinizə çatdırır:
Birinci dövrə
XXIII tur, 11 mart (bazar)
133. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Neftçi” (Bakı)
134. “Bakı” (Bakı) – “İnter” (Bakı)
135. “Qarabağ” (Ağdam) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
136. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Rəvan” (Bakı)
137. “Simurq” (Zaqatala) – “Kəpəz” (Gəncə)
138. “Turan” (Tovuz) – AZAL (Bakı )
14 mart (çərşənbə)
Azərbaycan Kuboku 1/4 final
XXIV tur, 17 mart (şənbə)
139. “Simurq” (Zaqatala) – “Turan” (Tovuz)
18 mart (bazar)
140. “İnter” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)
141. “Qarabağ” (Ağdam) – “Qəbələ” (Qəbələ)
142. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Bakı” (Bakı)
143. “Kəpəz” (Gəncə) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
144. “Rəvan” (Bakı) – AZAL (Bakı)
XXV tur, 24mart (şənbə)
145. “Bakı” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
146. “Neftçi” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
147. “Qəbələ” (Qəbələ) – “İnter” (Bakı)
148. AZAL (Bakı ) – “Kəpəz” (Gəncə)
25 mart (bazar)
149. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Simurq” (Zaqatala)
150. “Turan” (Tovuz) – “Rəvan” (Bakı)
28 mart (çərşənbə)
Azərbaycan Kuboku 1/4 final
XXVI tur, 01 aprel (bazar)
151. “Bakı” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
152. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “İnter” (Bakı)
153. “Qarabağ” (Ağdam) – “Neftçi” (Bakı)
154. “Simurq” (Zaqatala) – AZAL (Bakı )
155. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Turan” (Tovuz)
02 aprel (bazar ertəsi)
156. “Kəpəz” (Gəncə) – “Rəvan” (Bakı)
XXVII tur, 07 aprel (şənbə)
157. “İnter” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
158. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran
159. “Turan” (Tovuz) – “Kəpəz” (Gəncə)
08 aprel (bazar)
160. “Neftçi” (Bakı) – “Bakı” (Bakı)
161. “Rəvan” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)
162. AZAL (Bakı ) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
11 aprel (çərşənbə)
Ehtiyat gün
İkinci dövrə
XXVIII tur, 14 aprel (şənbə)
163. “Neftçi” (Bakı) – “İnter” (Bakı)
164. “Bakı” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
165. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Qarabağ” (Ağdam)
166. AZAL (Bakı) –“Rəvan” (Bakı)
167. “Turan” (Tovuz) – “Simurq” (Zaqatala)
168. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Kəpəz” (Gəncə)
18 aprel (çərşənbə)
Azərbaycan Kuboku 1/2 final
XXIX tur, 21 aprel (şənbə)
169. “Rəvan” (Bakı) – “Turan” (Tovuz)170. “Simurq” (Zaqatala) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
22 aprel (bazar)
171. “Qarabağ” (Ağdam) – “Bakı” (Bakı)172. “İnter” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
173. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Neftçi” (Bakı)
174. “Kəpəz” (Gəncə) – AZAL (Bakı)
25 aprel (çərşənbə)
Azərbaycan Kuboku 1/2 final
XXX tur, 28 aprel (şənbə)
175. “Turan” (Tovuz) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)176. “Rəvan” (Bakı) – “Kəpəz” (Gəncə)
29 aprel (bazar)
177. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Bakı” (Bakı)178. “Neftçi” (Bakı) –“Qarabağ” (Ağdam)
179. “İnter” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
180. “AZAL ” (Bakı ) – “Simurq” (Zaqatala)
XXXI tur, 05 may (şənbə)
181. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Qəbələ” (Qəbələ)182. “Qarabağ” (Ağdam) – “İnter” (Bakı)
183. “Bakı” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)
06 may (bazar)
184. “Simurq” (Zaqatala) – “Rəvan” (Bakı)185. “Kəpəz” (Gəncə) – “Turan” (Tovuz)
186. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – AZAL (Bakı)
XXXII tur, 11 may (cümə)
187. “İnter” (Bakı) – “Bakı” (Bakı)188. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Qarabağ” (Ağdam)
189. “Neftçi” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
12 may (şənbə)
190. “Rəvan” (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)191. “Kəpəz” (Gəncə) – “Simurq” (Zaqatala)
192. AZAL (Bakı) – “Turan” (Tovuz)
17 may (cümə axşamı)
Azərbaycan Kubokunun finalı
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |