"Altılıq" matçlarına hakim təyinatları açıqlandı
AFFA Hakimlər Komitəsi Premyer Liqada bu gün keçiriləcək final mərhələsinin ilk oyunları üçün hakim təyinatlarını açıqlayıb.
Stadium.az xəbər verir ki, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
"Qəbələ" - "Neftçi"
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Mehman Mahmudov, Munis Abdullayev, Vüsal Əliyev
"Qarabağ" - "Xəzər Lənkəran"
Hakimlər: Elçin Məmmədov, Namiq Hüseynov, Rahil Ramazanov, İnqilab Məmmədov
"Turan" - AZAL
Hakimlər: Fuad Həsənov, Vaqif Musayev, İlham Əliyev, Fariz Yusifov
"Bakı" - "İnter"
Hakimlər: Anar Salmanov, Azər Əsgərov, Zeynal Zeynalov, Rəhim Həsənov
"Sumqayıt" - "Rəvan"
Hakimlər: Rauf Cabbarov, Coşqun Həsənov, Mübariz Haşımov, Ramil Əhmədov
"Simurq" - "Kəpəz"
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Yaşar Abbasov, İsgəndər Əliyev, Feyzulla Feyzullayev
Qeyd edək ki, təsnifat mərhələsindən fərqli olaraq, "altılığ"ın oyunları zamanı hakimlərin adı oyunun başlanmasına bir neçə saat qalmış açıqlanacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |