İngiltərə millisinin heyəti məlum oldu

29.09.2017 | 767 dəfə oxunub

İngiltərə millisinin heyəti açıqlanıb. 

Stadium.az xəbər verir ki, DÇ-2018-in seçmə mərhələsində Sloveniya və Litva ilə qarşılaşacaq britaniyalıların baş məşqçisi Qaret Sautqeyt 26 futbolçuya dəvət göndərib.

Qapıçılar: Co Hart ("Vest Hem"), Freyzer Forster ("Sauthempton"), Cek Batlend ("Stok Siti"), Cordan Li Pikford ("Everton")

Müdafiəçilər: Rayan Bertrand ("Sauthempton"), Aaron Kressuel ("Vest Hem"), Qari Keyhill ("Çelsi"), Fil Cons, Kris Smollinq (hər ikisi "Mançester Yunayted"), Qarri Maquayr ("Lester"), Con Stounz, Kayl Uoker (hər ikisi "Mançester Siti"), Maykl Kin ("Everton"), Kiran Trippyer ("Tottenhem")

Yarımmüdafiəçilər: Erik Dayer, Dele Alli (hər ikisi "Tottenhem"), Fabian Delf, Rahim Sterlinq (hər ikisi "Mançester Siti"), Cordan Henderson, Aleks Oksleyd-Çemberlen (hər ikisi "Liverpul"), Cessi Linqard ("Mançester Yunayted"), Ceyk Livermor ("Vest Bromviç")

Hücumçular: Markus Reşford ("Mançester Yunayted"), Harri Keyn ("Tottenhem"), Cermeyn Defo ("Bornmut"), Daniel Starric ("Liverpul")

Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

16.12.2017

11:58  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

15.12.2017

18:30  "Sumqayıt" - "Qarabağ" - HEYƏTLƏR

15:34  "Səbail" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

11:46  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

14.12.2017

18:21  "Neftçi" - "Zirə" - HEYƏTLƏR

12:37  "Kəpəz" - "Keşlə": - HEYƏTLƏR

12:10  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

02:35  "Strasburq" - PSJ 2:4 VİDEO

02:02  "Milan" - "Verona" 3:0 VİDEO

01:52  "Bavariya" - "Köln" 1:0 VİDEO

13.12.2017

12:35  "Çelsi"nin qələbəsi VİDEO

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 14 12 1 1 25:6 37  
2. Qəbələ 14 10 1 3 28:14 31  
3. Zirə 14 9 3 2 23-11 24  
4. Sumqayıt 14 6 2 6 17:17 20  
5. Neftçi 14 5 1 8 17-16 16  
6. Səbail 14 4 1 9 9-21 13  
7. Keşlə 14 2 2 10 9:24 8  
8. Kəpəz 14 2 1 11 10-29 7  
26.11Zirə 2-3Qarabağ
26.11Sumqayıt 0-0Səbail
25.11Kəpəz 1-6Qəbələ
25.11Neftçi 3-1Keşlə
20.10Səbail -Keşlə
21.10Sumqayıt -Zirə
21.10Kəpəz -Neftçi
22.10Qəbələ -Qarabağ