Avropa Liqasında ilk mərhələnin ilk oyunları bitdi - YENİLƏNİB

04.07.2014 | 2733 dəfə oxunub

Bu gün Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına son veriləcək. Sttadium.az xəbər verir ki, günün ilk oyunu Ermənistana başlayacaq və qarşılaşmalara İslandiyafa yekun vurulacaq. Gün ərzində ümimilikdə 36 qarşılaşma keçirləcək. Daha 3 oyun ilə bir gün əvvəl baş tutmuşdu.

Avropa Liqası

I təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

3 iyul

19:00. “Pünik” (Ermənistan) - “Astana” (Qazaxıstan) 1:4

19:00. “Kayrat” (Qazaxıstan) - “Kukesi” (Albaniya) 1:0

19:00. “Şirak” (Ermənistan) - “Şaxtyor” (Qazaxıstan) 1:2

19:30. “Veris” (Moldova) - “Liteks” (Bolqarıstan) 0:0

20:00. “Santos” (Estoniya) - “Tromse” (Norveç) 0:7

20:00. “Banqa” (Litva) - “Sliqo Rovers” (İrlandiya) 0:0

20:00. “QƏBƏLƏ” (AZƏRBAYCAN) - “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) 0:2

20:30. MüPA (Finlandiya) - “Fulafyordur” (Farer adaları) 1:0

20:30. “Kalev” (Estoniya) - “Honka” (Finlandiya) 2:1

20:30. “Çelik” (Monteneqro)  - "Koper" (Sloveniya) 0:5

21:00. VPS (Finlandiya) - “Brommapoykarna” (İsveç) 2:1

21:00. “Turnovo” (Makedoniya) - “Çixura” (Gürcüstan) 0:1

21:00. “Santa-Koloma” (Andorra) - “Metallurq” (Makedoniya) 0:3

21:45. “Botev” (Bolqarıstan) - “Libertas” (San-Marino) 4:0

22:00. “Rusenborq” (Norveç) - “Yelqava” (Latviya) 4:0

22:00. “Höteborq” (İsveç) - “Fola” (Lüksemburq) 0:0

22:00. “Sioni” (Gürcüstan) - "Flyamurtari" (Albaniya) 2:3

22:00. “Tiraspol” (Moldova) - “İNTER” (AZƏRBAYCAN) 2:3

22:00. “Vaduts” (Lixtenşteyn) - “Kollec Avropa” (Cəbəlüttariq) 3:0

22:30. “Differdanj” (Lüksemburq) - “Atlantas” (Litva) 1:0

22:45. “Eyrbus” (Uels) - “Hoqesun” (Norveç) 1:1

23:00. “Rudar” (Sloveniya) - “Laçi” (Albaniya) 1:1

23:00. “Torshavn” (Farer adaları) - “Linfild (Şimali İrlandiya) 1:2

23:00. “Vikinqur” (Farer adaları) - “Dauqava” (Dauqavpils, Latviya) 2:1

23:00. “Hibernians” (Malta) - “Spartak” (Trnava, Slovakiya) 2:4

23:00. “Çukariçki” (Serbiya) - “Senn-Culia” (Andorra) 4:0

23:00. “Split” (Xorvatiya) - “Mika” (Ermənistan) 2:0

23:30. “Dioşdyor” (Macarsıtan) - “Birkirkara” (Malta) 2:1

23:30. “Folqor/Falsiano” (San-Marino) - “Buduçnost” (Monteneqro) 1:2

23:45. “Derrri Siti” (İrlandiya) - “Aberistvit” (Uels) 4:0

23:45. “Aberdin” (Şotlandiya) - “Dauqava” (Riqa, Latviya) 5:0

23:45. “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) - “Ekranas” (Litva) 3:1

00:15. “Fram” (İslandiya) - “Nımme Kalyu” (Estoniya) 0:1

00:15. “Styarnan” (İslandiya) - “Banqor Siti” (Uels) 4:0 

00:15. “Hafnarfyordur” (İslandiya) - “Qlenavon” (Şimali İrlandiya) 3:0

00:15. “Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - “Lovçen” (Monteneqro)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

26.08.2019

01:15  PSJ - "Tuluza" - 3:0 VİDEO

01:11  "Roma" - "Cenoa" - 3:3 VİDEO

01:07  "Udineze" - "Milan" 1:0 VİDEO

25.08.2019

20:04  "Qarabağ" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

18:19  "Sabah" - "Keşlə" - HEYƏTLƏR

24.08.2019

22:08  "Parma" - "Yuventus" 0:1 VİDEO

18:19  “Sumqayıt” “Səbail” - HEYƏTLƏR

12:00  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

23.08.2019

22.08.2019

21:26  "Linfild" - "Qarabağ" - HEYƏTLƏR

11:10  Azərbaycanın mövqeyi dəyişməz qaldı - UEFA reytinq cədvəli

03:09  Messi sağalıb

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 26 16 7 3 59-19 60  
2. Qarabağ 26 18 6 2 47-22 55  
3. Səbail 26 12 5 9 33-29 41  
4. Qəbələ 26 9 9 8 30-29 36  
5. Sabah 26 7 6 13 20-37 27  
6. Zirə 26 6 7 13 24-39 25  
7. Sumqayıt 26 6 5 15 22-42 23  
8. Keşlə 26 5 5 16 24-41 20  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi