Avropa Liqasında ilk mərhələnin ilk oyunları bitdi - YENİLƏNİB

04.07.2014 | 2781 dəfə oxunub

Bu gün Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına son veriləcək. Sttadium.az xəbər verir ki, günün ilk oyunu Ermənistana başlayacaq və qarşılaşmalara İslandiyafa yekun vurulacaq. Gün ərzində ümimilikdə 36 qarşılaşma keçirləcək. Daha 3 oyun ilə bir gün əvvəl baş tutmuşdu.

Avropa Liqası

I təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

3 iyul

19:00. “Pünik” (Ermənistan) - “Astana” (Qazaxıstan) 1:4

19:00. “Kayrat” (Qazaxıstan) - “Kukesi” (Albaniya) 1:0

19:00. “Şirak” (Ermənistan) - “Şaxtyor” (Qazaxıstan) 1:2

19:30. “Veris” (Moldova) - “Liteks” (Bolqarıstan) 0:0

20:00. “Santos” (Estoniya) - “Tromse” (Norveç) 0:7

20:00. “Banqa” (Litva) - “Sliqo Rovers” (İrlandiya) 0:0

20:00. “QƏBƏLƏ” (AZƏRBAYCAN) - “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) 0:2

20:30. MüPA (Finlandiya) - “Fulafyordur” (Farer adaları) 1:0

20:30. “Kalev” (Estoniya) - “Honka” (Finlandiya) 2:1

20:30. “Çelik” (Monteneqro)  - "Koper" (Sloveniya) 0:5

21:00. VPS (Finlandiya) - “Brommapoykarna” (İsveç) 2:1

21:00. “Turnovo” (Makedoniya) - “Çixura” (Gürcüstan) 0:1

21:00. “Santa-Koloma” (Andorra) - “Metallurq” (Makedoniya) 0:3

21:45. “Botev” (Bolqarıstan) - “Libertas” (San-Marino) 4:0

22:00. “Rusenborq” (Norveç) - “Yelqava” (Latviya) 4:0

22:00. “Höteborq” (İsveç) - “Fola” (Lüksemburq) 0:0

22:00. “Sioni” (Gürcüstan) - "Flyamurtari" (Albaniya) 2:3

22:00. “Tiraspol” (Moldova) - “İNTER” (AZƏRBAYCAN) 2:3

22:00. “Vaduts” (Lixtenşteyn) - “Kollec Avropa” (Cəbəlüttariq) 3:0

22:30. “Differdanj” (Lüksemburq) - “Atlantas” (Litva) 1:0

22:45. “Eyrbus” (Uels) - “Hoqesun” (Norveç) 1:1

23:00. “Rudar” (Sloveniya) - “Laçi” (Albaniya) 1:1

23:00. “Torshavn” (Farer adaları) - “Linfild (Şimali İrlandiya) 1:2

23:00. “Vikinqur” (Farer adaları) - “Dauqava” (Dauqavpils, Latviya) 2:1

23:00. “Hibernians” (Malta) - “Spartak” (Trnava, Slovakiya) 2:4

23:00. “Çukariçki” (Serbiya) - “Senn-Culia” (Andorra) 4:0

23:00. “Split” (Xorvatiya) - “Mika” (Ermənistan) 2:0

23:30. “Dioşdyor” (Macarsıtan) - “Birkirkara” (Malta) 2:1

23:30. “Folqor/Falsiano” (San-Marino) - “Buduçnost” (Monteneqro) 1:2

23:45. “Derrri Siti” (İrlandiya) - “Aberistvit” (Uels) 4:0

23:45. “Aberdin” (Şotlandiya) - “Dauqava” (Riqa, Latviya) 5:0

23:45. “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) - “Ekranas” (Litva) 3:1

00:15. “Fram” (İslandiya) - “Nımme Kalyu” (Estoniya) 0:1

00:15. “Styarnan” (İslandiya) - “Banqor Siti” (Uels) 4:0 

00:15. “Hafnarfyordur” (İslandiya) - “Qlenavon” (Şimali İrlandiya) 3:0

00:15. “Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - “Lovçen” (Monteneqro)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

17.01.2020

10:43  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

16.01.2020

03:18  "Monako" - PSJ - 1:4 VİDEO

02:07  "Milan" - "Spal" - 3:0 VİDEO

15.01.2020

14.01.2020

13.01.2020

02:25  PSJ - "Monako" - 3:3 VİDEO

02:08  "Roma" - "Yuventus" - 1:2 VİDEO

12.01.2020

12:00  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 14 9 4 1 24-7 30  
2. Keşlə 14 6 5 2 18-12 23  
3. Neftçi 13 6 4 3 20-11 22  
4. Sumqayıt 13 5 2 6 17-19 17  
5. Zirə 13 3 5 5 14-21 14  
6. Sabah 13 3 4 6 14-16 13  
7. Səbail 13 3 3 7 9-20 12  
8. Qəbələ 13 3 3 7 13-23 12  
08.12Sabah ---Neftçi
08.12Zirə ---Səbail
08.12Sumqayıt ---Qəbələ
06.12Qarabağ 2-2Keşlə
01.02Zirə -Sabah
01.02Neftçi -Sumqayıt
02.02Səbail -Qarabağ
02.02Qəbələ -Keşlə