Avropa Liqası: Türkiyə klubları qələbə qazandı, ruslardan uğursuz çıxış - YENİLƏNİB

22.08.2014 | 2419 dəfə oxunub

Bu gün UEFA Avropa Liqasında "play-off" mərhələsinin ilk oyunları keçiriləcək. Stadium.Az xəbər verir ki, "Qarabağ"la "Neftçi"nin oyunundan başqa, daha 29 görüş baş tutacaq.

21 avqust, Avropa Liqası

 
"Play-off" mərhələsi, ilk oyunlar


20:00. “Aktobe” (Qazaxıstan) – “Legia” (Polşa) - 0:1

20:00. “Astana” (Qazaxıstan) -  “Vilyareal (İspaniya) - 0:3

20:30. “Dinamo” (Moskva, Rusiya) -  “Omonia” (Kipr) - 2:2

21:00. AEL Limassol (Kipr) -  “Tottenhem” (İngiltərə) - 1:2

21:00. HJK (Finlandiya) – “Rapid”  (Vyana, Avstriya) - 2:1

21:00. “Rux” (Polşa) – “Metalist”  (Ukrayna) - 0:0   

21:45. PSV (Hollandiya) - “Şaxtyor”  (Bolqarıstan) - 1:0  

22:00. “Dinamo” (Belçika) -  “Nacional (Portuqaliya) - 2:0

22:00. ”Elfsborq” (İsveç) – “Rio Ave” (Portuqaliya) - 2:1

22:00.  "Karabükspor"  (Türkiyə) – “Sent Etyenn”(Fransa) - 1:0 

22:15.  "Petrolul" (Rumıniya) – “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) -1:3

22:30.  “Apollon” (Kpr)  – “Lokomotiv”   (Moskva, Rusiya) - 1:1   

22:30.  “Youn Boys” (İsveçrə ) – “Debrecen” (Macarıstan) - 3:1   

22:45.  “Zorya” (Ukrayna) – “Feyenoord (Hollandiya) - 1:1  

23:00.  “Panathinaykos” (Yunanlstan)  - “Midtjylland” (Den)  4:1 

23:00.  “Trabzonspor” (Türkiyə) – “Rostov” (Rusiya) 2:0  

23:00.  “Zvolle” (Hollandiya) – “Sparta” (Praqa, Çexiya)   1:1 

23:05.  “Zimbru” (Moldova)- PAOK (Yunanıstan)   1:0

23:15.  “Asteras Tripolis” (Yunanıstan) – “Makkabi” (İsrail) 2:0   

23:15.  “Grasshoppers”  (İsveçrə) – “ Brügge “(Belçika) 1:2   

23:15.  “Trnava” (Slovakiya) – “Zurix” (İsveçrə) 1:3

23:30.  “Lokeren” (Belçika) – “Hall Siti” (İngiltərə) 1:0  

23:30.  “Lion” (Fransa) – "Astra” (Rumıniya)  1:2

23:30.  "RNK Split” (Xorvatiya) – “Torino” (İtaliya) 0:0  

23:30. “Real Sosyedad “ (İspaniya) – “Krasnodar” (Rusiya) 1:0   

23:45. “Sarayevo” (Bosniya və Hersoqovina) – “Borussiya” (Menhenqladbax, Almaniya) 2:3

00:15. “Rijeka” (Xorvatiya) – “Şerif” (Moldova) 1:0

“Styarnan” (İslandiya) - İnter (İtaliya) - 0:3

"Dnepr" (Ukrayna) - "Hayduk" (Xorvatiya) - 2:1



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

29.05.2020

28.05.2020

27.05.2020

26.05.2020

24.05.2020

12:34  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

22.05.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ