"Beşiktaş" üçün "Liverpul", "Trabzonspor" üçün "Napoli" - YENİLƏNİB
Bu gün UEFA Avropa Liqasında da püşkatma həyəcanı yaşanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, Nyondakı tədbirdə 1/16 final mərhələsinin cütlükləri müəyyənləşib.
Türkiyənin qitənin ikinci dərəcəli turnirdəki təmsilçiləri "Beşiktaş" və "Trabzonspor" da öz rəqiblərini tanıyıblar. Bu mərhələdə "qara qartallar" "Liverpul"la, Qaradəniz təmsilçisi isə "Napoli" ilə qarşılaşacaqlar.
Qeyd edək ki, Avropa Liqasının 1/16 final mərhələsinin oyunları 19-26 fevral tarixlərində keçiriləcək.
Avropa Liqasında 1/16 final mərhələsinin cütlükləri
"Yanq Boyz" (İsveçrə) - "Everton" (İngiltərə)
"Torino" (İtaliya) - "Atletik" (Bilbao, İspaniya)
"Sevilya" (İspaniya) - "Borussiya" (Münhenqladbax, Almaniya)
"Volfsburq" (Almaniya) - "Sportinq" (Portuqaliya)
"Ayaks" (Hollandiya) - "Legiya" (Polşa)
"Olborq" (Danimarka) - "Brügge" (Belçika)
"Anderlext" (Belçika) - "Dinamo" (Moskva, Rusiya)
"Dnepr" (Ukrayna) - "Olimpiakos" (Yunanıstan)
"Trabzonspor" (Türkiyə) - "Napoli" (İtaliya)
"Qenqam" (Fransa) - "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna)
"Vilyareal" (İspaniya) - "Zalsburq" (Avstriya)
"Roma" (İtaliya) - "Feyenoord" (Hollandiya)
PSV (Hollandiya) - "Zenit" (Rusiya)
"Liverpul" (İngiltərə) - "Beşiktaş" (Türkiyə)
"Tottenhem" (İngiltərə) - "Fiorentina" (İtaliya)
"Seltik" (Şotlandiya) - "İnter" (İtaliya)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |