Təyinatlar açıqlandı
Avropa Liqasının 1/4 finalının bu gecə keçiriləcək ilk oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.Az oyunları idarə edəcək referilərin siyahısını təqdim edir:
Bütün oyunlar Bakı vaxtı ilə gecə saat 00:05-də keçiriləcək.
16 aprel
Avropa Liqası, 1/4 finalın ilk oyunları
"Sevilya" - "Zenit"
Hakimlər: Bas Nijhuis, Rob van de Ven, Çarles Şaap (hamısı Hollandiya)
"Brügge" (Belçika) - "Dnerp" (Ukrayna)
Hakimlər: Damir Skomina, Jure Praprotnik, Robert Vukan (hamısı Sloveniya)
"Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Fiorentina" (İtaliya)
Hakimlər: Simon Marçiniak, Pavel Sokolniçki, Tomas Listkieviz (hamısı Polşa)
"Volfsburq" (Almaniya) - "Napoli" (İtaliya)
Hakimlər: Antonio Mateu Lahoz, Pau Sebrian Devis, Roberto Diaz Perez del Palomar (hamısı İspaniya)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |