Avropa Liqasında bütün cütlüklər bəlli oldu

17.07.2015 | 1988 dəfə oxunub

Bu gün Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb. Stadium.az bütün cütlükləri təqdim edir

Bu mərhələnin oyunları iyulun 30-da və avqustun 6-da baş tutacaq. 

 

Avropa Liqası

III təsnifat mərhələsi

“Sürix” (İsveçrə) - "Çerno More" (Bolqarıstan) - "Dinamo" (Minsk, Belarus) cütünün qalibi

"Kayrat" (Qazaxıstan) - "Alaşkert" (Ermənistan) cütünün qalibi - "Riyeka" (Xorvatiya) - "Aberdin" (Şotlandiya) cütünün qalibi

“Bordo” (Fransa) - AEK (Kipr)

“Alkmaar” (Hollandiya) - “İstanbul Başakşehir” (Türkiyə)

"Daçiya" (Moldova) - "Jilina" (Slovakiya) cütünün qalibi -  “Vorskla” (Ukrayna)

"Skonto" (Latviya) - "Debretsen" (Macarıstan) cütünün qalibi - "Reykyavik" (İslandiya) – "Rusenburq" (Norveç) cütünün qalibi

"Lokomotiva" (Xorvatiya) - PAOK (Yunanıstan) cütünün qalibi - "Spartak" (Trnava, Slovakiya) - "Linfild" (Şimali İrlandiya) cütünün qalibi

“Atletik” (İspaniya) - "Hafnarfyordur" (İslandiya) - "İNTER" (AZƏRBAYCAN) cütünün qalibi

"Çukariçki" (Serbiya) - "QƏBƏLƏ" (AZƏRBAYCAN) cütünün qalibi - "Apollon" (Kipr) - "Trakai" (Litva) cütünün qalibi
AİK (İsveç) - "Şirak" (Ermənistan) cütünün qalibi - “Atromitos” (Yunanıstan)

"Vest Hem" (İngiltərə) - "Birkirkara" (Malta) cütünün qalibi - "İnverness" (Şotlandiya) - "Astra" (Rumıniya) cütünün qalibi

"Şaxtyor" (Soliqorsk, Belarus) - "Volfsberger" (Avstriya) cütünün qalibi - “Borussiya” (Dortmund, Almaniya)

“Standard” (Belçika) - "Ferensvaroş" (Macarıstan) - "Jelezniçar" (Bosniya və Herseqovina) cütünün qalibi

“Altax” (Avstriya) - “Vitoriya” (Portuqaliya)

“Krasnodar” (Rusiya) - "Slovan" (Slovakiya) - UCD (İrlandiya) cütünün qalibi

"Koper" (Sloveniya) - Hayduk" (Xorvatiya) cütünün qalibi - "Mlada Boleslav" (Çexiya) - "Stromsqodset" (Norveç) cütünün qalibi

“Yelqava" (Latviya) - "Rabotniçki" (Makedoniya) cütünün qalibi - "Trabzonspor" (Türkiyə) - "Differdanj" (Lüksemburq) cütünün qalibi

"Beroe" (Bolqarıstan) - "Brondbü" (Danimarka) cütünün qalibi - "Yagelloniya" (Polşa) - "Omoniya" (Kipr) cütünün qalibi

“Sauthempton” (İngiltərə) - “Vitess” (Hollandiya)

“Şturm” (Avstriya) - “Rubin” (Rusiya)

"Şarlerua" (Belçika) - "Beytar" (İsrail) cütünün qalibi - “Zarya” (Ukrayna)

“Sampdoriya” (İtaliya) - "Voyvodina" (Serbiya) - "Spartak" (Yurmala, Latviya) cütünün qalibi

"Kukesi" (Albaniya) - "Mladost" (Monteneqro) cütünün qalibi - "Legiya" (Polşa) - "Botoşani" (Rumıniya) cütünün qalibi

“Yablonets” (Çexiya) - "Kopenhagen" (Danimarka) - "Nyu Taun" (Uels) cütünün qalibi

“Tırqu Mureş” (Rumıniya) - “Sent-Etyenn” (Fransa)

“Belenenseş” (Portuqaliya) - "Slask" (Polşa) - "Höteborq" (İsveç) cütünün qalibi

“Slovan” (Çexiya) -  “Hapoel” (Kiryat-Şmona, İsrail)

"Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - "Tyun" (İsveçrə) cütünün qalibi - Vaduts" (Lixtenşteyn) - "Nomme Kalyu" (Estoniya) cütünün qalibi

"Randers" (Danimarka) - "Elfsborq" (İsveç) cütünün qalibi - “Şemrok Rovers” (İrlandiya) - "Odd Qrenland" (Norveç cütünün qalibi)

Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

15.12.2017

18:30  "Sumqayıt" - "Qarabağ" - HEYƏTLƏR

15:34  "Səbail" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

11:46  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

14.12.2017

18:21  "Neftçi" - "Zirə" - HEYƏTLƏR

12:37  "Kəpəz" - "Keşlə": - HEYƏTLƏR

12:10  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

02:35  "Strasburq" - PSJ 2:4 VİDEO

02:02  "Milan" - "Verona" 3:0 VİDEO

01:52  "Bavariya" - "Köln" 1:0 VİDEO

13.12.2017

12:35  "Çelsi"nin qələbəsi VİDEO

12.12.2017

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 14 12 1 1 25:6 37  
2. Qəbələ 14 10 1 3 28:14 31  
3. Zirə 14 9 3 2 23-11 24  
4. Sumqayıt 14 6 2 6 17:17 20  
5. Neftçi 14 5 1 8 17-16 16  
6. Səbail 14 4 1 9 9-21 13  
7. Keşlə 14 2 2 10 9:24 8  
8. Kəpəz 14 2 1 11 10-29 7  
26.11Zirə 2-3Qarabağ
26.11Sumqayıt 0-0Səbail
25.11Kəpəz 1-6Qəbələ
25.11Neftçi 3-1Keşlə
20.10Səbail -Keşlə
21.10Sumqayıt -Zirə
21.10Kəpəz -Neftçi
22.10Qəbələ -Qarabağ