Avropa Liqasında bütün cütlüklər bəlli oldu

17.07.2015 | 1746 dəfə oxunub

Bu gün Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb. Stadium.az bütün cütlükləri təqdim edir

Bu mərhələnin oyunları iyulun 30-da və avqustun 6-da baş tutacaq. 

 

Avropa Liqası

III təsnifat mərhələsi

“Sürix” (İsveçrə) - "Çerno More" (Bolqarıstan) - "Dinamo" (Minsk, Belarus) cütünün qalibi

"Kayrat" (Qazaxıstan) - "Alaşkert" (Ermənistan) cütünün qalibi - "Riyeka" (Xorvatiya) - "Aberdin" (Şotlandiya) cütünün qalibi

“Bordo” (Fransa) - AEK (Kipr)

“Alkmaar” (Hollandiya) - “İstanbul Başakşehir” (Türkiyə)

"Daçiya" (Moldova) - "Jilina" (Slovakiya) cütünün qalibi -  “Vorskla” (Ukrayna)

"Skonto" (Latviya) - "Debretsen" (Macarıstan) cütünün qalibi - "Reykyavik" (İslandiya) – "Rusenburq" (Norveç) cütünün qalibi

"Lokomotiva" (Xorvatiya) - PAOK (Yunanıstan) cütünün qalibi - "Spartak" (Trnava, Slovakiya) - "Linfild" (Şimali İrlandiya) cütünün qalibi

“Atletik” (İspaniya) - "Hafnarfyordur" (İslandiya) - "İNTER" (AZƏRBAYCAN) cütünün qalibi

"Çukariçki" (Serbiya) - "QƏBƏLƏ" (AZƏRBAYCAN) cütünün qalibi - "Apollon" (Kipr) - "Trakai" (Litva) cütünün qalibi
AİK (İsveç) - "Şirak" (Ermənistan) cütünün qalibi - “Atromitos” (Yunanıstan)

"Vest Hem" (İngiltərə) - "Birkirkara" (Malta) cütünün qalibi - "İnverness" (Şotlandiya) - "Astra" (Rumıniya) cütünün qalibi

"Şaxtyor" (Soliqorsk, Belarus) - "Volfsberger" (Avstriya) cütünün qalibi - “Borussiya” (Dortmund, Almaniya)

“Standard” (Belçika) - "Ferensvaroş" (Macarıstan) - "Jelezniçar" (Bosniya və Herseqovina) cütünün qalibi

“Altax” (Avstriya) - “Vitoriya” (Portuqaliya)

“Krasnodar” (Rusiya) - "Slovan" (Slovakiya) - UCD (İrlandiya) cütünün qalibi

"Koper" (Sloveniya) - Hayduk" (Xorvatiya) cütünün qalibi - "Mlada Boleslav" (Çexiya) - "Stromsqodset" (Norveç) cütünün qalibi

“Yelqava" (Latviya) - "Rabotniçki" (Makedoniya) cütünün qalibi - "Trabzonspor" (Türkiyə) - "Differdanj" (Lüksemburq) cütünün qalibi

"Beroe" (Bolqarıstan) - "Brondbü" (Danimarka) cütünün qalibi - "Yagelloniya" (Polşa) - "Omoniya" (Kipr) cütünün qalibi

“Sauthempton” (İngiltərə) - “Vitess” (Hollandiya)

“Şturm” (Avstriya) - “Rubin” (Rusiya)

"Şarlerua" (Belçika) - "Beytar" (İsrail) cütünün qalibi - “Zarya” (Ukrayna)

“Sampdoriya” (İtaliya) - "Voyvodina" (Serbiya) - "Spartak" (Yurmala, Latviya) cütünün qalibi

"Kukesi" (Albaniya) - "Mladost" (Monteneqro) cütünün qalibi - "Legiya" (Polşa) - "Botoşani" (Rumıniya) cütünün qalibi

“Yablonets” (Çexiya) - "Kopenhagen" (Danimarka) - "Nyu Taun" (Uels) cütünün qalibi

“Tırqu Mureş” (Rumıniya) - “Sent-Etyenn” (Fransa)

“Belenenseş” (Portuqaliya) - "Slask" (Polşa) - "Höteborq" (İsveç) cütünün qalibi

“Slovan” (Çexiya) -  “Hapoel” (Kiryat-Şmona, İsrail)

"Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - "Tyun" (İsveçrə) cütünün qalibi - Vaduts" (Lixtenşteyn) - "Nomme Kalyu" (Estoniya) cütünün qalibi

"Randers" (Danimarka) - "Elfsborq" (İsveç) cütünün qalibi - “Şemrok Rovers” (İrlandiya) - "Odd Qrenland" (Norveç cütünün qalibi)

Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

27.06.2017

26.06.2017

25.06.2017

16:22  Msssinin doğüm günü FOTOSU

00:34  Meksika – Rusiya - 2:1 VİDEO

24.06.2017

12:21  MESSİ - 30

01:29  Sevgilisi Neymarı rədd edib - FOTOLAR

23.06.2017

15:03  "Qarabağ"ın son məşqi VİDEO

03:38  Almaniya – Çili - 1:1 VİDEO

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 28 19 5 4 46:14 62  
2. Qəbələ 28 14 10 4 48:21 52  
3. İnter 28 11 10 7 39:33 43  
4. Zirə 28 10 9 9 29-26 39  
5. Kəpəz 28 9 9 10 24-27 36  
6. Sumqayıt 28 9 8 11 28:35 35  
7. Neftçi 28 9 2 17 24-45 29  
8. AZAL 28 1 7 20 13-50 10  
29.04Kəpəz 1-0İnter
29.04Sumqayıt 2-1İnter
29.04AZAL 0-3Zirə
29.04Neftçi 1-2Qarabağ
01.01 -
01.01 -
09.04 -
09.04 -