DÇ-2018-in seçmə mərhələ oyunlarına yekun vurulur YENİLƏNİR
Stadium.az xəbər verir ki, bu gün DÇ-2018-in seçmə mərhələsində Avropa zonası üzrə son turun oyunlarına start veriləcək.
DÇ-2018, seçmə mərhələ
X tur
8 oktyabr
E qrupu
20:00. Danimarka - Rumıniya
20:00. Qazaxıstan - Ermənistan
20:00. Polşa - Monteneqro
1. | Polşa | 9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 22 |
2. | Danimarka | 9 | 6 | 1 | 2 | 19:7 | 19 |
3. | Monteneqro | 9 | 5 | 1 | 3 | 18:8 | 16 |
4. | Rumıniya | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:9 | 12 |
5. | Ermənistan | 9 | 2 | 0 | 7 | 9:25 | 6 |
6. | Qazaxıstan | 9 | 0 | 2 | 7 | 5:25 | 2 |
F qrupu
20:00. Litva - İngiltərə
20:00. Slovakiya - Malta
20:00. Sloveniya - Şotlandiya
1. | İngiltərə | 9 | 7 | 2 | 0 | 17:3 | 23 |
2. | Şotlandiya | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:10 | 17 |
3. | Slovakiya | 9 | 5 | 0 | 4 | 14:7 | 15 |
4. | Sloveniya | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:5 | 14 |
5. | Litva | 9 | 1 | 3 | 5 | 7:19 | 6 |
6. | Malta | 9 | 0 | 1 | 8 | 3:22 | 1 |
C qrupu
22:45. Çexiya - San Marino
22:45. Almaniya - Azərbaycan
22:45. Norveç - Şimali İrlandiya
1. | Almaniya | 9 | 9 | 0 | 0 | 38:3 | 27 |
2. | Şimali İrlandiya | 9 | 6 | 1 | 2 | 17:5 | 19 |
3. | Çexiya | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:10 | 12 |
4. | Norveç | 9 | 3 | 1 | 5 | 16:16 | 10 |
5. | Azərbaycan | 9 | 3 | 1 | 5 | 9:14 | 10 |
6. | San Marino | 9 | 0 | 0 | 9 | 2:46 | 0 |
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |